Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Veselá 13

V nekuřáckém hotelu a restauraci na Veselé ulici 13 nabízí speciality české, moravské i mezinárodní kuchyně z těch nejlepších surovin. V létě je možné posedět venku na zahrádce, kde se vyřádí i ti nejmenší. V pracovní dny je v nabídce denní menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Po tom co jsme dlouho hledali ve Znojmě dobrou restauraci jsme zamířili s přítelem sem. Byla to dobrá volba. Restaurace je moc příjemná, obsluha skvělá, jídlo bylo výborné a na celkový dojem mohu říci, že za super cenu!! Až budeme zase někdy ve Znojmě - půjdeme na jistotu a rádi :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné prostředí s pozornou obsluhou. Zastavili jsme se zde na oběd při naší návštěvě Znojma. Vybrali jsme si z denní nabídky řízek s vídeňským salátem a hrstkovou polévkou. Obojí bylo velice chutné a za překvapivě nízkou cenu. Mohu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo rychle podáno a bylo vynikající - steak byl opravdu medium a panenka krásně uprostřed růžovoučká. Obsluha bylo téměř dokonalá - děvčata měla opravdu zájem a velmi se snažila. Pouze malá výhrada je k ceně nápojů, ale to je zbytečný problém většiny restaurací - cena 40 Kč za 0,5 l kofoly mi přijde zbytečně přehnaná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO