Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Venuše

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Docela milé překvapení zejména co se jídla týče. Byli jsme tu několikrát na oběd a v zásadě jsme byli spokojeni.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná restaurace ve Starých Horách přímo u řeky, nedaleko Vodního ráje. Při hezkém počasí nabízí možnost posezení na zahrádce. Obsluha je milá, pozorná. Jídlo chutně připravené. Servírovány velmi slušné porce. Pochutnali jsme si, rádi opět někdy zavítáme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Rovněž se přidávám k ocenění toho, že restaurace i přes víkend nabízí obedové menu...objednala jsem si smažený řízek a byl vynikající. Velké porce. Prostředí docela fajn, v létě využijeme určitě i zahrádku. Doporučujeme vyzkoušet.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Stavili jsme se sem na oběd, potěšilo nás že i o víkendu měli polední menu, výběr ze 3 jídel (polévka + hlavní chod). Měla jsem guláš a bramboráčky, maso bylo krásně měkké, jídlo chutné, jen trochu zakouřeno.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme se stavili na oběd, všichni jsme si pochutnali, vepřový řízek byl velký a hezky křehký, ostatní jídlo taky dobré, personál ochotný. Dá se posedět i na zahrádce před restaurací hned vedle cyklostezky.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Byl to běžný oběd, na který jsme se stavili cestou z nedalekého Vodního ráje. Nic zvláštního jsme nečekali a hle, byli jsme velmi mile překvapeni. Prostředí nebylo špatné, i když určitě je tam ještě prostor pro zlepšení. Ale pokud jde o jídlo, tak jsme si moc pochutnali. Zkusila jsem ( s lehkou obavou) těstoviny, na těch se vždy ukáže.... A byly výborné, uvařené al dente, tak jak mají být. I chuťově fajn. Někteří z nás měli řízek a také si velmi pochvalovali. Určitě to stojí za to zajít, i my se rádi někdy vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO