Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Venuše

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Stavili jsme se sem na oběd, potěšilo nás že i o víkendu měli polední menu, výběr ze 3 jídel (polévka + hlavní chod). Měla jsem guláš a bramboráčky, maso bylo krásně měkké, jídlo chutné, jen trochu zakouřeno.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme se stavili na oběd, všichni jsme si pochutnali, vepřový řízek byl velký a hezky křehký, ostatní jídlo taky dobré, personál ochotný. Dá se posedět i na zahrádce před restaurací hned vedle cyklostezky.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Byl to běžný oběd, na který jsme se stavili cestou z nedalekého Vodního ráje. Nic zvláštního jsme nečekali a hle, byli jsme velmi mile překvapeni. Prostředí nebylo špatné, i když určitě je tam ještě prostor pro zlepšení. Ale pokud jde o jídlo, tak jsme si moc pochutnali. Zkusila jsem ( s lehkou obavou) těstoviny, na těch se vždy ukáže.... A byly výborné, uvařené al dente, tak jak mají být. I chuťově fajn. Někteří z nás měli řízek a také si velmi pochvalovali. Určitě to stojí za to zajít, i my se rádi někdy vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO