Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Venuše

Restaurace Venuše nabízí až 60 druhů jídel. Kapacita restaurace je 100 míst, v letní sezóně je možné využít venkovní sezení. Salonek nabízí kapacitu 35 míst. Možnost uspořádání soukromých akcí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná restaurace ve Starých Horách přímo u řeky, nedaleko Vodního ráje. Při hezkém počasí nabízí možnost posezení na zahrádce. Obsluha je milá, pozorná. Jídlo chutně připravené. Servírovány velmi slušné porce. Pochutnali jsme si, rádi opět někdy zavítáme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Rovněž se přidávám k ocenění toho, že restaurace i přes víkend nabízí obedové menu...objednala jsem si smažený řízek a byl vynikající. Velké porce. Prostředí docela fajn, v létě využijeme určitě i zahrádku. Doporučujeme vyzkoušet.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Stavili jsme se sem na oběd, potěšilo nás že i o víkendu měli polední menu, výběr ze 3 jídel (polévka + hlavní chod). Měla jsem guláš a bramboráčky, maso bylo krásně měkké, jídlo chutné, jen trochu zakouřeno.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO