Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 13x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Vendetta

Tato příjemná restaurace je v samém srdci Českých Budějovic, přímo na náměstí Přemysla Otakara II. Nabízí pizzu z těch nejkvalitnějších italských surovin, vlastní domácí těstoviny, skvěle propečené steaky a mnohem více. Vše si můžete vychutnat jak uvnitř, tak i venku na letní zahrádce, kde pro Vás připravili pohodlné sezení se slunečníky. Součástí terasy je i vlastní bar s aktivní obsluhou.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
restauraci jsme navštívili po akci na ČB náměstí přiletí Mikuláš, takže narváno na náměstí i v restauraci jako takové, obsluha dělala co mohla, tedy vše ok. Pizza moc dobrá, z klasické pece, doporučuji. Jinak restaurace s ohledem na umístění celkově dražší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Super místo se super obsluhou v krásném městě, všem doporučuji najíte se královsky a ceny odpovídaje kvalitně, kterou dostanete. Perosnál byl velicf příjemný. Zkrátka doporučuji!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
neodpustim si jen krátkou poznámkou : zde na "restu. cz" inzeruje restaurace Vendetta odlišný jídelní lístek - v jiné cenové hladině než nám byl předložen, v reálu jsou ceny cca o 20% výš. ... jinak ok
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO