Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Velorex

Přehled hodnocení
89% celkově
85% personál
90% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 6x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Veľmi príjemné posedenie vo vkusne zariadenom interiéri. Druhý krát sme boli opäť veeeeľmi spokojní s jedlom (burger s mäsom "alá stejk"-krvavý/šťavnatý; škvarková pomazánka), parádne Dalešice a biely Pinot. Obsluha úplne profesionálna!! Reštaurácia by si zaslúžila viac návštevníkov :-)
Restaurace Velorex
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace Velorex nabízí podle mého luxusní prostředí, i když nevyžaduje vysokou útratu za večer. S přáteli sem chodíme pravidelně za účelem hraní deskových her či jen tak si povykládat. Pokud je teplo, vřele doporučuji využití zahrádky, která je "na mostě", s výhledem do okolí, což ještě umocňuje prožitek z prostředí. Velkým plus je pro mne křišťálově čisté okno vedoucí do kuchyně, kde vidíte, jak se kuchaři činí při přípravě Vašeho jídla. Vnímám to nejen jako atrakci, ale z užitného hlediska také jako "donucovací prostředky" pro udržování skvostné čistoty tam, kde se připravují pokrmy, což je většinou největší problém nejednoho podniku. Toalety jsou čisté a vzhledné, velmi oceňuji design stěn, kde najdete technické parametry vozu Velorex (jestli jsem to správně pochopil) Pivo zde dostanete kolem 30 korun, nabízí se Hauskrecht či Svijany (i nealko). Hauskrecht zde při poslední návštěvě chutnal poctivě a hořce, Svijany (alko) lehce ovocně, byť se jednalo o klasické pivo. Pizzu zde dostanete znamenitou stejně tak jako nespočet speciálních nabídek (aktuálně listopad - prosinec: zvěřinové hody). Personál je příjemný a chápající potřeby zákazníka. Restauraci Velorex rozhodně doporučuji, ve večerních hodinách zde však bývá rušno, což by některým mohlo vadit. Celkově shledávám Velorex jedním z nejlepších podniků, kam chodím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moje první návštěva v restauraci Velorex dopadla na výbornou, milá obsluha, výborná pizza, víno i domácí dezerty, příjemné prostředí, možnost platit kartou, doporučuji....
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velorex navšťevujeme často, na drink a posezení je restaurace ideální. Polední menu bývají vynikající. S jídlem z jídelníčku mám někdy problém, jsou to obrovské porce, chuťově sem tam nedostačující.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hezké a rozlehlé prostředí restaurace. Dobrý výběr jídla a především výborný výběr piva. Personál ochotný na jídlo jsme dlouho nečekali. K dispozici i plátno pro sledování přenosů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byli na večeři po promoci. Jídlo bylo velmi dobré (odpovídá ceně). Obsluha milá a usměvavá. Prostředí příjemné. Jen možná toalety byly poměrně chladné :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO