Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Velorex

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Podnik mile překvapil. Obsluze to déle trvalo než nás obsloužila, ale jídlo bylo dobré, nabídka obsahuje džbánek vody, domácí limonády i pivo od menších pivovarů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo velmi chutné. Na programu byla pizza Dolomite a zda se mi, že si polepšili. Pivko Dalešice klasika dobrota. Jedinè co bych vytkl je kvalita zpracování jídelního lístku. Mohl by být graficky lépe vyřešen
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné prostředí, avšak pokud zde není plno. Při plné obsazenosti je ve velké místnosti bohužel trošku hlučněji. Číšnice byla velice milá vstřícná i usměvavá. Pan číšník, který nas neobsluhoval, ale znám jej z jiných podniků, je nesympatický už od pohledu a působí arogantním dojmem. Přípitek se konal jen z poloviny, jelikož neměli nealko aperitiv crodino (údajně ho jinak vždy mají, nezbývá než věřit) ani jiné nealko šampaňské neměli. Řidiči tedy měli smůlu. K jídlu výhrady nemám, bylo dobré a chutné, akorát se mi nedostalo otázky, jak moc chci steak propečený. Cělkově hodnotím restauraci kladně a rád se sem někdy znovu podívám.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Veľmi príjemné posedenie vo vkusne zariadenom interiéri. Druhý krát sme boli opäť veeeeľmi spokojní s jedlom (burger s mäsom "alá stejk"-krvavý/šťavnatý; škvarková pomazánka), parádne Dalešice a biely Pinot. Obsluha úplne profesionálna!! Reštaurácia by si zaslúžila viac návštevníkov :-)
Restaurace Velorex
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace Velorex nabízí podle mého luxusní prostředí, i když nevyžaduje vysokou útratu za večer. S přáteli sem chodíme pravidelně za účelem hraní deskových her či jen tak si povykládat. Pokud je teplo, vřele doporučuji využití zahrádky, která je "na mostě", s výhledem do okolí, což ještě umocňuje prožitek z prostředí. Velkým plus je pro mne křišťálově čisté okno vedoucí do kuchyně, kde vidíte, jak se kuchaři činí při přípravě Vašeho jídla. Vnímám to nejen jako atrakci, ale z užitného hlediska také jako "donucovací prostředky" pro udržování skvostné čistoty tam, kde se připravují pokrmy, což je většinou největší problém nejednoho podniku. Toalety jsou čisté a vzhledné, velmi oceňuji design stěn, kde najdete technické parametry vozu Velorex (jestli jsem to správně pochopil) Pivo zde dostanete kolem 30 korun, nabízí se Hauskrecht či Svijany (i nealko). Hauskrecht zde při poslední návštěvě chutnal poctivě a hořce, Svijany (alko) lehce ovocně, byť se jednalo o klasické pivo. Pizzu zde dostanete znamenitou stejně tak jako nespočet speciálních nabídek (aktuálně listopad - prosinec: zvěřinové hody). Personál je příjemný a chápající potřeby zákazníka. Restauraci Velorex rozhodně doporučuji, ve večerních hodinách zde však bývá rušno, což by některým mohlo vadit. Celkově shledávám Velorex jedním z nejlepších podniků, kam chodím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moje první návštěva v restauraci Velorex dopadla na výbornou, milá obsluha, výborná pizza, víno i domácí dezerty, příjemné prostředí, možnost platit kartou, doporučuji....
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velorex navšťevujeme často, na drink a posezení je restaurace ideální. Polední menu bývají vynikající. S jídlem z jídelníčku mám někdy problém, jsou to obrovské porce, chuťově sem tam nedostačující.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO