Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Velorex

Restaurace Velorex je podnik na ulici Palackého 162 v Brně – areál Zagreb. Restaurace je navržena ve stylu legendárního „vozítka“ Velorex a jeden originální „hadrák“ vás přivítá hned u vstupu. Restaurace nabízí tradiční pokrmy české kuchyně v kombinaci s moderní a atraktivní gastronomií. Kuchyně je otevřená a tak se každý návštěvník může osobně podívat na přípravu své oblíbené pochoutky. Odborně proškolený personál vám rád poradí při výběru specialit, moravských vín z obsáhlé vinotéky nebo některého ze sedmi druhů točených piv z pivovarů Dalešice, Malý Rohozec a Svijany. Své místo si zde najdou jak milovníci tabáku, tak nekuřáci nebo rodiny s malými dětmi, pro které je k dispozici prostorný dětský koutek. V létě se pořádá pravidelně grilování na letní terase s výběrem čerstvých ryb a steaků.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Veľmi príjemné posedenie vo vkusne zariadenom interiéri. Druhý krát sme boli opäť veeeeľmi spokojní s jedlom (burger s mäsom "alá stejk"-krvavý/šťavnatý; škvarková pomazánka), parádne Dalešice a biely Pinot. Obsluha úplne profesionálna!! Reštaurácia by si zaslúžila viac návštevníkov :-)
Restaurace Velorex
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace Velorex nabízí podle mého luxusní prostředí, i když nevyžaduje vysokou útratu za večer. S přáteli sem chodíme pravidelně za účelem hraní deskových her či jen tak si povykládat. Pokud je teplo, vřele doporučuji využití zahrádky, která je "na mostě", s výhledem do okolí, což ještě umocňuje prožitek z prostředí. Velkým plus je pro mne křišťálově čisté okno vedoucí do kuchyně, kde vidíte, jak se kuchaři činí při přípravě Vašeho jídla. Vnímám to nejen jako atrakci, ale z užitného hlediska také jako "donucovací prostředky" pro udržování skvostné čistoty tam, kde se připravují pokrmy, což je většinou největší problém nejednoho podniku. Toalety jsou čisté a vzhledné, velmi oceňuji design stěn, kde najdete technické parametry vozu Velorex (jestli jsem to správně pochopil) Pivo zde dostanete kolem 30 korun, nabízí se Hauskrecht či Svijany (i nealko). Hauskrecht zde při poslední návštěvě chutnal poctivě a hořce, Svijany (alko) lehce ovocně, byť se jednalo o klasické pivo. Pizzu zde dostanete znamenitou stejně tak jako nespočet speciálních nabídek (aktuálně listopad - prosinec: zvěřinové hody). Personál je příjemný a chápající potřeby zákazníka. Restauraci Velorex rozhodně doporučuji, ve večerních hodinách zde však bývá rušno, což by některým mohlo vadit. Celkově shledávám Velorex jedním z nejlepších podniků, kam chodím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO