Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Vegalite

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Jídla občas vypadají a chutnají pod vaše očekávání, ale jsou levná, veganská a je tu pohodová atmosféra
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Vegalite Restaurace Vegalite
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí je obyčejné, chtělo by to trošku oživit, aspoň barevnou výmalbou a pár obrazů nebo květiny...Personál ochotný, vstřícný. Jídlo dobré, různé druhy - sojové, zelenina, mix. Dali jsme si muffiny, které nám chutnají, jen by mohly být větší. Pivo, ovocné pivko a džus - dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vegalité je ideální restaurace na polední menu - obsluha je rychlá, vstřícná a jídlo nebezpečně dobré. Porce vždy zasytí, netradičně ochucená voda pravidlem. To vše jen za 79 Kč. Určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vegalite určitě doporučuju, je to můj oblíbený podnik, kde podávají veganské a vegetariánské jídlo. Takových podniků je už v Brně více a určitě i hezčích, příjemnějších a nekuřáckých. Ale Vegalite je prostě Vegalite. Super hospoda :)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Ochutnali jsme dýňový guláš s bezvaječným knedlíkem, chuťově zajímavé, i knedlíky, dýňový guláš jsme testovali vůbec poprvé, takže osvěžující novinka. Dále jsem ochutnali zapečené brambory s lilkem, červenou řepou a tofu. Byly moc dobré, červená řepa byl dobrý nápad, dali by jsme jí více. Farfalle se zeleninou také chuťově dobré. Obsluha vstřícná.
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Ochutnali jsme dva pokrmy. Jasmínovou rýži se sojou a mořskými řasami, bylo to chuťově zajímavé. Polévka hrachová měla v sobě strašně moc přebíjejících se koření. Robi steak a pečené plátky brambor bylo trošku pikantně ostré, což je dobře. Obsluha vstřícná. Jen prostředí by mohlo být příjemnější, aspoň vymalovat by to chtělo.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Personál ochotný, vstřícný. Prostředí je "úsporné". Daly jsme si špízy z robi a zeleninou, bramborová kaše s červenou řepou - měla krásnou rubínovou barvu. Rizoto s dýní hokaido, bylo dobré, jen by to chtělo trošku více jídla dochutit. Dezerty čokoládovo-banánový muffin, kávový a borůvkový, ty nám chutnají moc, jen by mohly být větší velikosti.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí je obyčejné, jednoduché, nezajímavé, spíše v duchu "jídelna". Personál je milý, ochotné slečny. Limonády domácí a voda s citrónem aj. při obědě na stole. Jídlo se střídá - zkusily jsme vícekrát - a zatím nám většina chutnala dobře a něco průměrně. Bramborová kaše s pomerančem zajímavá, špíz dobrý. Rýže a sójové kung-pao dobré. Zkusily jsme i ovocné domácí ledňáky - smetanové i bez smetany - chce to delší dřívka!A moc mi chutnají muffiny.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO