Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Ve starém krámě

Penzion je obklopen uklidňující zelení a ideálním místem k odpočinku pro milovníky přírody. Nachází se v obci Srbská Kamenice v údolí říčky Kamenice v nadmořské výšce 210 m na východním úpatí Růžovského vrchu. Dominantou obce je barokní kostel sv. Václava vystavěný v letech 1772-76. Restaurace o kapacitě 36 míst nabízí celodenní stravování, připravují zde českou i mezinárodní kuchyni, speciality, maso na grilu, pokrmy z ryb, bezmasá a dětská jídla, saláty, moučníky, poháry. Pro objednané akce je možné využít nekuřácký sál pro 60 osob, vhodný pro pořádání společenských akcí, včetně svateb a rautů. Hosté mají k dispozici dvě terasy o celkové kapacitě 78 míst s výhledem na hřiště, s možností grilování, parkoviště, WiFi. Ubytování je možné se psy malých plemen. Hosté penzionu mohou využít garáž, bazén, hřiště na malou kopanou, volejbal, nohejbal, stolní tenis. Ubytovací služby nabízí také Infocentrum.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO