1 fotka

Restaurace Ve starém krámě

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Ve starém krámě

Penzion je obklopen uklidňující zelení a ideálním místem k odpočinku pro milovníky přírody. Nachází se v obci Srbská Kamenice v údolí říčky Kamenice v nadmořské výšce 210 m na východním úpatí Růžovského vrchu. Dominantou obce je barokní kostel sv. Václava vystavěný v letech 1772-76.

Restaurace o kapacitě 36 míst nabízí celodenní stravování, připravují zde českou i mezinárodní kuchyni, speciality, maso na grilu, pokrmy z ryb, bezmasá a dětská jídla, saláty, moučníky, poháry.

Pro objednané akce je možné využít nekuřácký sál pro 60 osob, vhodný pro pořádání společenských akcí, včetně svateb a rautů.

Hosté mají k dispozici dvě terasy o celkové kapacitě 78 míst s výhledem na hřiště, s možností grilování, parkoviště, WiFi.

Ubytování je možné se psy malých plemen. Hosté penzionu mohou využít garáž, bazén, hřiště na malou kopanou, volejbal, nohejbal, stolní tenis.

Ubytovací služby nabízí také Infocentrum.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace