Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Včelařský dvůr

V restauraci nabízí jak denní menu tak široký výběr jídel na objednávku, pečlivě navržených a připravených našimi kuchaři. V  sortimentu nechybí ani kvalitní vína a široký výběr ostatních nápojů. V areálu Včelařského dvora je pro hosty možnost parkování zdarma a to i pro autobusy! Parkoviště je uvnitř areálu sledováno kamerovým systémem.  Letní zahrádka se nachází uvnitř areálu Včelařský dvůr a je tak chráněna od hluku aut i prachu ze silnice. Kapacita letní zahrádky je cca 45 míst. Hned vedle posezení je dětské hřiště s různými atrakcemi.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celý víkend jsme neúspěšně sháněli restauraci, kde nám udělají svatomartinskou husu, až ve Včelařskem dvoře se to povedlo a bylo to super ☺zkusili jsme husu na všechny způsoby a všechny byly naprosto výborný! Byla to asi nej husa, co jsem kdy jedla, dávám plný počet hvězdiček za nás je plus, i ze jsme si s sebou mohli vzít pejska.
Celkově
personál 1
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace s příjemným venkovním posezenim. Slušný venkovní dětský koutek. S obsluhy jsme nebyli moc nadšeni. Číšník nam nebyl schopen nic doporučit, s odpovědi ze on zde nejí ... no nevím ... jinak ale Jidlo bylo úžasné, chutné a super velké porce !!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO