Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Včelařský dvůr

V restauraci je nabízeno jak denní menu, tak široký výběr jídel na objednávku pečlivě navržených a připravených zkušenými kuchaři. V  sortimentu nechybí ani kvalitní vína a bohatý výběr ostatních nápojů. Letní zahrádka se nachází uvnitř areálu Včelařský dvůr a je tak chráněna od hluku aut i prachu ze silnice. Hned vedle posezení je dětské hřiště s různými atrakcemi, pro cykloturisty jsou připraveny stojany na jízdní kola. Restaurace rovněž nabízí prostory k pořádání soukromých akcí a poskytuje vlastní cateringové služby.

          

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

S tak sprostym a ponizujicim jednanim obsluhy jsem se jeste nesetkal.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Velmi pěkná restaurace, příjmemné a klidné prostředí. K jídlu jsme měli kachnu, ta by dle mého názoru mohla být slanější a smažený sýr, který byl v pořádku. Obsluha byla pozorná, rychlá a velmi milá.

 • Uživatelská fotka z Včelařský dvůr
Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Celý víkend jsme neúspěšně sháněli restauraci, kde nám udělají svatomartinskou husu, až ve Včelařskem dvoře se to povedlo a bylo to super ☺zkusili jsme husu na všechny způsoby a všechny byly naprosto výborný! Byla to asi nej husa, co jsem kdy jedla, dávám plný počet hvězdiček za nás je plus, i ze jsme si s sebou mohli vzít pejska.

Vejsadka
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba