Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotky

Restaurace Vážka - Davidův Mlýn

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Vážka - Davidův Mlýn

Jídelní a nápojový lístek nabízí rybí speciality, ale na své si ovšem přijdou i příznivci ostatních druhů masa, vegetariáni a děti. Upřednostňují tu přípravu pokrmů z domácích nebo místních surovin. Pravidelně podle ročních období zařazují do jídelního lístku i sezónní speciality: zvěřinové a husí hody, velikonoční menu, ovocné domácí moučníky. Samozřejmostí je výběr kvalitních moravských vín.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Restauraci Vážka jsme s rodinou navštívili pro nedělní oběd. Jídlo bylo dobré, nicméně od opakované návštěvy nás odradil nuzný Customer service a vědomé okrádání zákazníků. Dle jídelního lístku jsme si objednali 0,5 l domácí limonády a dostali jsme 0,4 l. Na chybu jsme hned upozornili, ale byli jsme ujištěni, že je to skutečně 0,5 l. Při požádání o zkontrolování objemu číšnice zjistila, že se jedná skutečně o 0,4 l, což komentovala slovy: "my to máme nařízeno takto dělat" a požádala nás o plnou cenu nápoje. Nejde o 12 Kč, o které jsme byli obráni, ale o zmíněný přístup tří hvězdičkového hotelu k zákazníkům. Nechci svoje peníze utrácet někde, kde mě vědomě okrádají a komentují to slovy, že to mají nařízeno ...

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

tragická obsluha ,na obsluhu jsme čekali přes 40 minut jídlo donesli po 90 minutách , jídlo chutné ,ale bez patřičné gramáže prostě zlodějna !! kuř steak s oblouhou a opekanými brambory .po zvážení jídla v kuchyni měla příloha bylo 90g (měla mít 200g) a zelenina nebyla skoro vůbec !!

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Číšník si účtoval dvojnásobek ceny! Jinak vše v pohodě

Vít Repka
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno