Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 18x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Varna

Tradiční brněnský podnik na ulici Solniční v centru města prošel v průběhu roku 2009 rozsáhlou rekonstrukcí spojenou s  kompletní přestavbou konceptu podniku.
Prostorný interiér pro 150 osob rozdělený na dvě části je ideálním místem pro posezení větší společnosti, ale své soukromí si v jeho členitosti najdou i malé skupinky či páry.
Protože u nás je na prvním místě spokojenost zákazníka, stala se hlavní myšlenkou našeho podniku snaha o kvalitní a inovačně pojatou gastronomii doplněnou širokou nabídkou moravských vín a tradičních českých pivovarů.
Jsme připraveni pro Vás "na míru" sestavit i soukromé akce, svatby, promoce nebo nabídnout služby cateringu.
Pro naše zákazníky pořádáme také jedinečné gastronomické večery, kdy máte možnost ochutnat speciality vybraných evropských kuchyní obohacené o degustaci vín a destilátů.
V letních měsících je také k dispozici venkovní zahrádka pro 60 osob.

Těšíme se na Vaši návštěvu a děkujeme za přízeň.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Byl jsem zde 4x na poledním menu. Polévka vždy vlažná a velmi mastná. Hlavní jídlo vždy nadprůměrné. Bohužel často nemají všechny menu, nebo je mají pozměněné (jiná příloha apod.), ale není to nikde napsané. Poté, co přijdete, hned vám přinesou polevku a při objednání teprve zjistíte co vlastně všechno nemají. Obsluha velmi, velmi nepříjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Bohužel jsme vychytali poslední místo na zahrádce vedle nějakého průduchu odkud šel nevábný zápach. Jinak pšeničné pivo od Svijan nic moc, ale zato polotmave výborné. Obsluha milá. Dříve jsme zde jedli a vždy jsme byli spokojeni
Restaurace Varna
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO