Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
5 fotografií
Budějovická 585, Borovany
· Právě otevřeno (11:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Hodnocení Restaurace Valeš

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Příjemná restaurace na konci Borovan.Příjemná a rychlá obsluha, výborné jídlo za slušnou cenu. Zvláště menu tam mají velice dobré a slušné porce.Má to pouze jednu nevýhodu že v době od 11.30 zhruba do 14.°°hod je hodně plno, takže se někdy musí čekat na uvolnění místa. Přesto se to vyplatí.Rozhodně doporučuji. Ať si každý udělá obrázek sám. Za svůj život jsme navštívili mnoho restaurací proto víme co hodnotíme. Doporučení dávám nerad, protože stačí aby se změnil kuchař nebo personál a je restaurace na zavření.Kdo bude spokojen tak se vrátí, kdo ne víckrát tam nepůjde.Za nás na 1.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno