Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie
Masarykova 447/9, Duchcov
· Nyní zavřeno (10:00 - 23:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Valdštejn

Hosté si v této restauraci mohou vybrat z široké nabídky jídel nejen tradiční české kuchyně. Každý den je kuchyní připravován výběr ze tří až čtyř čerstvých hotových jídel a jedné polévky. Restaurace je propojena s Kulturním centrem Duchcov, které se nachází o jedno podlaží výše. Prostory velkého a malého sálu (Kulturního centra) jsou využívány pro konání soukromých a firemních akcí (večírků, svateb, schůzí, rodinných oslav, rautů, plesů apod.) Malý sál s barem pojme až 60 a velký sál až 120 hostů. V případě konání velké akce lze sály propojit s prostory restaurace a vytvořit tak kapacitu 250 míst. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba