Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Valáškův grunt

V restauraci nabízí nejen typickou českou kuchyni, ale i zvěřinové speciality. V jídelníčku nechybí také bezmasá, vegetariánská jídla nebo tradiční ryby.

Na objednávku zde zajistí speciality podniku – pečená selata, luxusní steaky na roštu, švédské stoly, rauty. V případě potřeby zajistí hudební produkci, degustaci vín a destilátů. Základní kapacita restaurace je 50 míst.

Nepravidelně se zde pořádají taneční zábavy, v restauraci je možnost zahrát si kulečník nebo stolní tenis. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    4

Všechna jídla byla vynikající, velké porce, dobře ochucené, milý personál. Doporučujeme bezinkovou limonádu. Vhodné i pro menší děti, hezké prostředí. Určitě stojí za to se sem vrátit.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba