Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Valaška

Hotelová restaurace "Valaška" láká k příjemnému posezení nejenom stále hotelové hosty, ale i náhodné turisty, cyklisty a rodiny s dětmi. V příjemném prostředí valašské restaurace si vychutnáte speciality české kuchyně. Pokud rádi jíte venku, pak je právě pro vás připravena rozlehlá terasa s krásným výhledem na okolní krajinu a jezero. Hotelovým hostům poskytujeme celodenní stravování. Snídaně jsou buď kontinentální nebo probíhají formou rautu, a nebo si snídani vyberete klasicky ze snídaňového jídelního lístku. Obědy a večeře jsou servírovány formou výběru z menu nebo z jídelního lístku. Na vyžádání vám rádi připravíme menu vegetariánské, diabetické nebo vám připravíme pokrm přímo dle vašeho výběru. K večernímu odpočinku a zábavě můžete využít hotelový bar. Občerstvit se zde můžete nealkoholickými i alkoholickými nápoji a různými pochutinami. U posezení s přáteli nebo dětmi určitě rádi využijete bowling nebo dětský koutek. Bar také slouží k pořádání diskoték, oslav apod. Stylová restaurace Activitypark Hotelu Všemina je ideálním místem pro pořádání slavnostních rautů, svatebních hostin a slavnostních tabulí. Všechna naše restaurační zařízení pojmou celkem až 260 osob.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO