2 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Valaška

Hotelová restaurace "Valaška" láká k příjemnému posezení nejenom stále hotelové hosty, ale i náhodné turisty, cyklisty a rodiny s dětmi.
V příjemném prostředí valašské restaurace si vychutnáte speciality české kuchyně. Pokud rádi jíte venku, pak je právě pro vás připravena rozlehlá terasa s krásným výhledem na okolní krajinu a jezero.

Hotelovým hostům poskytujeme celodenní stravování. Snídaně jsou buď kontinentální nebo probíhají formou rautu, a nebo si snídani vyberete klasicky ze snídaňového jídelního lístku. Obědy a večeře jsou servírovány formou výběru z menu nebo z jídelního lístku.

Na vyžádání vám rádi připravíme menu vegetariánské, diabetické nebo vám připravíme pokrm přímo dle vašeho výběru.

K večernímu odpočinku a zábavě můžete využít hotelový bar. Občerstvit se zde můžete nealkoholickými i alkoholickými nápoji a různými pochutinami.
U posezení s přáteli nebo dětmi určitě rádi využijete bowling nebo dětský koutek. Bar také slouží k pořádání diskoték, oslav apod.

Stylová restaurace Activitypark Hotelu Všemina je ideálním místem
pro pořádání slavnostních rautů, svatebních hostin a slavnostních tabulí. Všechna naše restaurační zařízení pojmou celkem až 260 osob.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace