Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Minipivovar Valášek

Restaurace Pivovar Valášek nabízí pestrý výběr z několika druhů piv a bohatý jídelní lístek obsahující pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Návštěvníci podniku mohou také využít nabídky denního menu.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Prostředí pěkné jenom kvůli mé společnosti dávám 3. Obsluha normální akorát slovo "s dovolenim" by nemusela říkat pokaždé. Jídlo naprosto otřesné. Doporučuji výměnu kuchaře řekl bych že nemá chuť.

Mara
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Bohužel jsme si zde objednali jídlo. A to už opravdu nikdy neuděláme. Pivo mají moc fajn, to ano. Ale co se jídla týče, tak opravdu je to celkem ostuda. Suché těstoviny a na jich položená přesolená připálená šunka. to opravdu nechápeme.

uživatelRESTU
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno