Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 4 049x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Vabene

Restaurace Vabene se pyšní luxusní polohou, sídlí v bezprostřední blízkosti Staroměstského náměstí. Těšte se na kouzelné prostředí historického domu z přelomu 12. a 13. století v Ungeltu neboli Týnském dvoře. 

V jídelním lístku najdete italské speciality od salátů, těstovin a steaků až po pizzu, kterou zdejší mistři kuchaři připraví přímo před vašimi zraky. Na své si přijdou i milovníci sladkého, čeká je tu velký výběr domácích dezertů. A nechybí ani kvalitní italská vína nebo točené pivo.

Restaurace Vabene je rozdělena do dvou podlaží, a to na přízemí část a gotické sklepní prostory z poloviny 13. století. Od dubna do konce října je navíc pro hosty k dispozici příjemná letní terasu. Ta nabízí klidné posezení v nádvoří Týnského dvora a kouzelný výhled na věže Týnského chrámu. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná obsluha a posezení. Pizza byla také moc dobrá a za slušnou cenu s ohledem na lokalitu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Piza naprosto vynikající, dlouho jsem si tak nepochutnala. Víno chutnalo náramně.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je blízko Staroměstského náměstí, čemuž poněkud odpovídají ceny (zvláště nápojů). Prostředí je však velmi krásné a pizzu hodnotím jako dobrou, ale nedá se říct, že by mě úplně nadchla.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO