Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace V Uličce

V přízemí Hotelu Grand je hostům k dispozici stylově zařízená restaurace „V Uličce“. Restaurace disponuje kapacitou 36 míst. Během léta si hosté mohou posedět na terase. Restaurace láká své hosty na báječně naložené steaky, čerstvé těstoviny, velký výběr nejlepších vín z celého světa a jiné kulinářské skvosty místních pánů kuchařů. Každý den je připravováno denní menu.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Jídlo byla katastrofa, žebra vysušená, hamburger průměr... Škoda, protože prostředí i obsluha bylo skvělé.

109581252275107387067
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno