Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace v Korunní

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace má své plusy i mínusy. Velmi kladně hodnotím pivo Radegast a místní kuchyni. Hůře vybrané jedince personálu, jenž působili, že je práce obtěžuje. Co je tragické, tak že je celá hospoda víceméně kuřácká, oddělený nekuřácký salónek jako kdyby nebyl :-(
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci doporučuji zejména na posezení s přáteli, případně kolegy z práce. Pivo jako křen, dostatečné porce jídla a velice milá a usměvavá obsluha. Děkuji
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Velmi dobře v této restauraci hodnotím vynikající svíčkovou, kterou je možné si dát kdykoliv. Skvělé točené pivo, které nestačí si dát pouze jedno. Doporučuji k návštěvě.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Výhodou této restaurace je možnost sledování sportovních přenosů na několika obrazovkách. Mají zde skvělé pivo, zejména zn.Radegast. Prostory nijak zvlášť nenadchnou ale ani neurazí.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace v centru Prahy, kde je možnost slušného výběru poledního menu za příznivou cenu. Vše je možné doplnit dostatečnou nabídkou točených piv. Příjemný personál.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné posezení v restauraci kousek od Náměstí Míru. Příjemná a usměvavá obsluha. Na jídlo se nečeká nijak zvlášť dlouho. Dostatečná nabídka poledního menu. Vynikající točené pivo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyborna kuchyne v centru Prahy. V tesne blizkosti tramvajove zastavky. Vynikajici tocene pivo. V lete k dispozici zahradka pred restauraci. Doporucuji k navsteve.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Zavitali jsme v dobe poledniho obeda. Personal prijemny a usmevavy. Z denniho menu byl vyber dostacujici. Tamni svickova excelentni. Prijemnym doplnkem je limonada za priznivou cenu. Doporucuji a rad se vratim

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO