Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace v hotelu Vltava

Restaurace se nachází v přízemí ubytovacího zařízení a prošla kompletní renovací od malování až po rozšíření kavárničky, v níž je možno kouřit. Díky vysokému počtu míst (cca 130) je ideálním místem pro konání oslav, svateb či firemních konferencí. Milovníci české kuchyně si přijdou na své, když ochutnají denní nabídku za velmi nízké ceny. Nelze neopomenout, že pokud máte chuť si zatančit a skvěle se pobavit, živá hudba hraje přímo pro Vás. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Průměrné, ale příjemné prostředí, skutečně rezervovaný stůl, rychlá a milá obsluha, skvěle chutnající jídlo, variantně připravené i bezlepkově, alespoň v nealkoholické pivo vhodné pro celiaky.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Uvnitř restaurace i venku na předzahrádce se střídá neskutečné množství hostů. Je to pořádný "cvrkot". Personál (kuchaři, číšnici i pomocné síly) to zvládal bravurně. Jídlo bylo dobré, pití výborné, cenová úroveň dobrá. Menší výtka je jen na ručně psané účty. (nejsou elektronické). Rovněž chybí internetová prezentace jídelního a nápojového lístku (i munu).
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO