Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace V Holi

Restaurace v Průhonicích v nabídce upřednostňuje českou kuchyni, milovníci středomořské a jiné exotické kuchyně si ale též přijdou na své. Kromě základního jídelního lístku, který je sestaven z mnoha různých specialit, nabízí i denní nabídku jídel. Za příznivého počasí je zde možnost usadit se na zahrádku.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Po mnoha spokojených návštěvách nebyl sobotní oběd s rodinou "to pravé ořechové". Těšil jsem se na kvalitní Burger (se slaninou a vejcem), ale místo toho jsem obdržel Burger nemastný, neslaný...a to doslova. Bohužel ani houska nebyla ideál, protože po prvním zakousnutí se začala rozpadat a už to nešlo zachránit...samotnou kapitolou byla nominace sobotního hudebního "guru" z řad personálu, který volil velmi hlasitý hudební projev ve stylu mezi Televarieté po soundtrack z Policajta z Beverly Hills...raději rychle dojíst a pryč...snad to bude příště lepší...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva restaurace v Holi opět nezklamala, s rodinou jsme si víkendový oběd vychutnali. Tomatové polévky skvělé, noky s panenkou skvělé, špagety Carbonara skvělé, jen kachna byla sušší, snad bude příště šťavnatá...pan kuchař to přislíbil :-). Doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vydařená rodinná sešlost, skvělé jídlo, všichni spokojeni vč. dětí, domácí limonáda zabodovala. Personál jako obvykle vstřícný a milý, prostředí útulné, pohodové...prima místo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO