Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace v Holi

Navštivte nově zrekonstruovanou restauraci v Průhonicích, pohodlně se posaďte a nechte se obsloužit milým, usměvavým personálem, který Vám vždy vyjde vstříc. Pokud máte zájem, ochotně Vám doporučí speciality místní kuchyně nebo pomůže s vhodným výběrem nápoje k Vámi zvolenému jídlu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vydařená rodinná sešlost, skvělé jídlo, všichni spokojeni vč. dětí, domácí limonáda zabodovala. Personál jako obvykle vstřícný a milý, prostředí útulné, pohodové...prima místo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní rychlý oběd proběhl dle očekávání - velmi dobrý guláš, trhaný salát a kuřecími kosky. Vše proběhlo rychle, velmi milý personál vč. příjemné atmosfery nekuřáckého interieru. Interier v barvách svatomartinských hodů. Doporučuji vyrazit na víkendovou husu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci v Holi jsme navštívili již po několikáte, a vždy jsme byli spokojeni. Jídlo zajímavé a velmi dobré, prostředí velmi příjemné a personál milý. Oběd jsme tentokrát strávili na příjemné zahrádce v zadní části restaurace.Doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO