Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace V Holi

Restaurace v Průhonicích v nabídce upřednostňuje českou kuchyni, milovníci středomořské a jiné exotické kuchyně si ale též přijdou na své.
Kromě základního jídelního lístku, který je sestaven z mnoha různých specialit, nabízí i denní nabídku jídel. Za příznivého počasí je zde možnost usadit se na zahrádku.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Restauraci jsme navštívili po procházce Průhonickým parkem, který je v blízkosti. Hovězí guláš i svíčková byli výborné. Čokoládový dort poměrně přeslazený. Rádi se někdy vrátíme.

Květa
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Příjemná hodpůdka na klidné posezení u jídla. V létě moc hezká zahrádka s venkovní kuchyní a grilem.

Bynda72
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Hledali jsme rychlý oběd při průjezdu Průhonicemi. Restaurace V Holi byl velký omyl.... jako domácí citronádu tam označují asi nejspíš soda stream, jako tagliatelle se smetanovo-vinou omáčkou označují těstoviny, co smetanu viděli tak možná ještě v krávě a za porci za 140 Kč tam najdete 5ks lososa a tunu červené cibule!!! Personál tragický, pomalý na objednávku pití jsme čekali snad 15 minut. Okolo nás špinavé stoly plné nádobí bez prostření. Upozorňuji ze nebyla již dávno obedová doba. Ne děkuji za mě v Průhonicich už jen Grosseto.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno