Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace v Holi

Nově zrekonstruovaná restaurace v Průhonicích v nabídce upřednostňuje českou kuchyni, milovníci středomořské a jiné exotické kuchyně si ale též přijdou na své. Kromě základního jídelního lístku, který je sestaven z mnoha různých specialit, nabízí i denní nabídku jídel. Za příznivého počasí je zde možnost usadit se na zahrádku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva restaurace v Holi opět nezklamala, s rodinou jsme si víkendový oběd vychutnali. Tomatové polévky skvělé, noky s panenkou skvělé, špagety Carbonara skvělé, jen kachna byla sušší, snad bude příště šťavnatá...pan kuchař to přislíbil :-). Doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vydařená rodinná sešlost, skvělé jídlo, všichni spokojeni vč. dětí, domácí limonáda zabodovala. Personál jako obvykle vstřícný a milý, prostředí útulné, pohodové...prima místo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní rychlý oběd proběhl dle očekávání - velmi dobrý guláš, trhaný salát a kuřecími kosky. Vše proběhlo rychle, velmi milý personál vč. příjemné atmosfery nekuřáckého interieru. Interier v barvách svatomartinských hodů. Doporučuji vyrazit na víkendovou husu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO