7 fotek
Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace V Holi

Restaurace v Průhonicích v nabídce upřednostňuje českou kuchyni, milovníci středomořské a jiné exotické kuchyně si ale též přijdou na své.
Kromě základního jídelního lístku, který je sestaven z mnoha různých specialit, nabízí i denní nabídku jídel. Za příznivého počasí je zde možnost usadit se na zahrádku.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Hledali jsme rychlý oběd při průjezdu Průhonicemi. Restaurace V Holi byl velký omyl.... jako domácí citronádu tam označují asi nejspíš soda stream, jako tagliatelle se smetanovo-vinou omáčkou označují těstoviny, co smetanu viděli tak možná ještě v krávě a za porci za 140 Kč tam najdete 5ks lososa a tunu červené cibule!!! Personál tragický, pomalý na objednávku pití jsme čekali snad 15 minut. Okolo nás špinavé stoly plné nádobí bez prostření. Upozorňuji ze nebyla již dávno obedová doba. Ne děkuji za mě v Průhonicich už jen Grosseto.

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Po mnoha spokojených návštěvách nebyl sobotní oběd s rodinou "to pravé ořechové". Těšil jsem se na kvalitní Burger (se slaninou a vejcem), ale místo toho jsem obdržel Burger nemastný, neslaný...a to doslova. Bohužel ani houska nebyla ideál, protože po prvním zakousnutí se začala rozpadat a už to nešlo zachránit...samotnou kapitolou byla nominace sobotního hudebního "guru" z řad personálu, který volil velmi hlasitý hudební projev ve stylu mezi Televarieté po soundtrack z Policajta z Beverly Hills...raději rychle dojíst a pryč...snad to bude příště lepší...

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace