Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 8x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace v botelu Albatros

Přehled hodnocení
73% celkově
89% personál
83% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 5x
3 0x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, ochotný a milý personál, čerstvé ryby, výborné jídlo, kvalitní servis v podávání nápojů, jidla,desertu. Cheesacake by byl lahodnejsi s Mascarpone než s tvarohem. Restauraci doporučuji :) (Y)
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Včerejší oslava narozenin na lodi se nám moc líbila, především příjemné prostředí s výhledem na Hrad. Jídlo nám chutnalo, mohly být malinko větší porce nebo třeba alespoň trochu ozdobené, ale jinak to bylo fajn a rádi se vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Zajimava alternativa klasickych restauraci a ubytovani. Tento botel nabizi ubytovani za rozumnou cenu. Super je letni zahradka na palube, i kdyz pivo nepatri mezi nejlevnejsi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje první zkušenost s večeří na lodi. Velice příjemné prostředí, milá a usměvavá obsluha a vynikající jídlo. Dal jsem si pečeného lososa a vše bylo ideálně okořeněné a dochucené. Taky grilovaná zelenina byla skvělá. Určitě doporučuji a rád se sem někdy vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Dobré jídlo, stylové a příjemné prostředí, příjemný a "rychlý" personál. Určitě se sem s manželkou příští rok vrátíme (oslavíme 25 let společného života).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Restauraci jsem vybrala pro její polohu u vody v horkém letním dni. Plus hodnotím parkování primo před botelem a velkou zastřešenou terasu. Jako velké minus hodnotím zastaralé vybavení, polštáře na poměrně hezkých ratanových křeslech už toho hodně pamatují, ohmatané jídelní lístky s oslími rohy, kde najdete takové dobroty jako "šunkovou rolku s křenem". V tomto duchu se celý jídelní lístek nese. Jídlo bylo hodně průměrně, spíše podprůměrné a ceny neadekátně vysoké právě ke kvalitě a použitým ingrediencím. Celé to zachránil jen fakt, že mate výhled na řeku a opravdu moc milá obsluha

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO