Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 59x 100 0

Restaurace U Zvonice

Restaurace U Zvonice,  vzdálená jen 100 metrů od samotného centra města, se nachází v klidném prostředí nejstarší části Benešova, v ulici Na Karlově. Restaurace nabízí excelentní českou i světovou kuchyni, klidné krásné prostředí, profesionální obsluhu, terasu. V těsné blízkosti mohou návštěvníci obdivovat starou zděnou zvonici se vzácným zvonem z roku 1322, který je druhým nejstarším datovaným zvonem v Česku. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí, skvělá obsluha. Dali jsme si menu za 129 Kč, mrkvový krém, svíčkovou s opravdu domácím karlovarským knedlíkem a jako dezert bábavka. V porovnání poměr výkon za jedna.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace na krásném místě s velmi milým a ochotným personálem. Jídlo na Benešov možná dražší, ale výborné. Příjemná atmosféra a vynikající jídlo. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme si dali dvě nejdražší jídla z jídelního lístku této restaurace. Filtrovány Chateaubriand a dančí steak. Nemělo to chybu. Byla to souhra perfektního naaranžování a perfektní chuti. Doporučuji všem návštěvu tohoto podniku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO