Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 52x 100 0

Restaurace U Zvonice

Restaurace U Zvonice,  vzdálená jen 100 metrů od samotného centra města, se nachází v klidném prostředí nejstarší části Benešova, v ulici Na Karlově. V těsné blízkosti mohou návštěvníci obdivovat starou zděnou zvonici se vzácným zvonem z roku 1322, který je druhým nejstarším datovaným zvonem v Česku.Restaurace nabízí excelentní českou i světovou kuchyni, klidné krásné prostředí, profesionální obsluhu, terasu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
U Zvonice se nespletete. Stále si drží status nejlepší restaurace v Benešově. Tentokrát jsme ochutnali část podzimního menu a zaujalo - tataráček z červené řepy a okoun nilský s dýňovým rizotem.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moje druhá návštěva této restaurace potvrdila mé minulé hodnocení, které bylo, že se jedná o velmi dobrý podnik, kde se člověk cítí dobře a vše co mu pod nos donesou je výtečně uvařené. Jehněčí kolínko je naprosto bezkonkurenční. Sýrový krém jakbysmet a domácí limonáda je třešničkou na dortu. Všem doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO