Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 54x 100 0

Restaurace U Zvonice

Restaurace U Zvonice,  vzdálená jen 100 metrů od samotného centra města, se nachází v klidném prostředí nejstarší části Benešova, v ulici Na Karlově. Restaurace nabízí excelentní českou i světovou kuchyni, klidné krásné prostředí, profesionální obsluhu, terasu. V těsné blízkosti mohou návštěvníci obdivovat starou zděnou zvonici se vzácným zvonem z roku 1322, který je druhým nejstarším datovaným zvonem v Česku. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ani dnes restaurace nezklamala . Personál i přes velkou vytíženost pohotový a vlídný . Jídlo z nabídky menu opět dobré. Přes poledne je lepší mít rezervaci.Určitě zase dorazíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme zde po delší době a nebyli jsme vůbec zklamáni. Dali jsme si jídlo z výběru na menu , krůtí medailonky se šťouchanými brambory , kulajdu a desert . Desert byl mini kousek štrůdlu , Obsluha rychlá a pozorná.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
U Zvonice se nespletete. Stále si drží status nejlepší restaurace v Benešově. Tentokrát jsme ochutnali část podzimního menu a zaujalo - tataráček z červené řepy a okoun nilský s dýňovým rizotem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO