Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Zpěváčků

V 16. století se na tomto místě tyčil kostel, který se později stal zájezdním hostincem. V roce 1865 zde byla založena restaurace s pivnicí, kterou navštěvovali slavné osobnosti jako například Bedřich Smetana či Antonín Dvořák. Mezi návštěvníky patřili i pěvci Národního divadla, podle kterých vznikl název „U Zpěváčků“. Vždy byl tedy přítomen klavír. V 70 a 80 letech 20. století se na tomto místě scházeli disidenti velkých jmen, včetně Václava Havla. Později se bohužel toto místo s bohatou historií stalo doupětem narkomanů, které bylo v roce 2003 vyklizeno a proměněno v útulné a příjemné prostředí restaurace, jaké můžete znát dnes.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Resturace se zvenku tvari ceklem normalne, ale uvnitr to vypada jak v roce 1995. Nevkusne zarizeno. Nejlepsi je na podniku misto, kde se nachazi. Doporucil bych stoly pred hospodou venku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
To je bomba! Osobně ten štavnátý steak a obsluha!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO