Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Žlutého kola

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme na výletě v Kutné Hoře a tuto restauraci si vybrali na oběd. Jídlo obsluha donesla rychle, ale pak už se o nás moc nezajímali, což byla škoda. Vývar v pořádku a tortilla obří, v jedné osobě se nedala sníst, ale výborná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Polévka kuřecí vývar byla dobrá, hodně nás překvapila tortilla, která byla obří a jeden by ji opravdu nesnědl a cena byla též super. Pivecko dobre, jen co vazlo byla obsluha.
Restaurace U Žlutého kola Restaurace U Žlutého kola
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Přišli jsme na pozdní oběd, svícková už zbyla jen jedna, ale byla výtečná, jen víc brusinek mohlo být :) Personál by se měl více usmívat, jinak doporučuji sezení na zahrádce :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Navštívila jsem restauraci hned třikrát po sobě v rozmezí jednoho týdne a nenašla jsem nic,nač si stěžovat.Obsluha ochotná a pružná,vždy mi - nám chutnalo. Snad jen jediné a to je čistota na toaletách,kde naposled chyběly i papírové ubrousky. Jinak mohu jen doporučit.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO