Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Žlutého kola

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto doufáme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě profesionálně vyškoleného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá vás klidná příjemná atmosféra se vstřícným personálem a profesionálním přístupem. Doufáme a věříme, že se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme na výletě v Kutné Hoře a tuto restauraci si vybrali na oběd. Jídlo obsluha donesla rychle, ale pak už se o nás moc nezajímali, což byla škoda. Vývar v pořádku a tortilla obří, v jedné osobě se nedala sníst, ale výborná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Polévka kuřecí vývar byla dobrá, hodně nás překvapila tortilla, která byla obří a jeden by ji opravdu nesnědl a cena byla též super. Pivecko dobre, jen co vazlo byla obsluha.
Restaurace U Žlutého kola Restaurace U Žlutého kola
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO