Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Zlatého selátka

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 1x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Chodíme do této restaurace docela často a rádi, příjemná a ochotná obsluha, výborné domácí limonády, jídlo také na jedničku, obzvlášť noky a řízečky s opečenými brambory :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na poledním menu. Dvě polévky a tři jídla na výběr. Velmi dobré jídlo za slušné peníze. Prostředí vypadá dobře i personál je milý. Škoda, že nechodí více hostů. Chtělo by to lepší propagaci. Protože kuchyně je jedna z těch lepších na Kladně.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Pozval jsem známého na oběd. Z jídelníčku, který jsme neviděli se prý vaří až od 14:00 - jinak polední menu, ze kterého jsme si nevybrali - Frankfurtská polévka, nějaká směs (krájené maso), kuřecí stehna s bramborovou kaší, těstoviny s tuňákem nebo sladké palačinky. Mladý nezkušený vrchní si nevěděl rady, když jsme mu řekli, že si z nabídky nic nevybereme. Na otázku: "to nemáte ani smažák?" se šel zeptat a tak nám nakonec bez upozornění na stole přistál smažený sýr, o který jsme tedy původně taky moc nestáli, ale nechtěli jsme už komplikovat obsluze život a něco jsme sníst chtěli. Takže až příště budeme mít zase chuť na kus masa, sem rozhodně nepůjdeme. Vlastně nevidím důvod to vůbec tady ještě zkoušet.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO