Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Zlatého selátka

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jezdíme sem často na obědové menu. Ale poslední dobou je to nevyzpytatelné. Zeleninová polévka byla výborná, špagety také dobré, ale úplně studené, to už se nám stalo podruhé za sebou. Jinak příjemná restaurace.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci máme blízko od zaměstnání, mají zde opravdu výborné domácí limonády. Jídlo jak kdy, někdy opravdu výborné, párkrát se nám stalo, že se zrovna nepovedlo, asi záleží, jaký je tam kuchař.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Chodíme do této restaurace docela často a rádi, příjemná a ochotná obsluha, výborné domácí limonády, jídlo také na jedničku, obzvlášť noky a řízečky s opečenými brambory :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na poledním menu. Dvě polévky a tři jídla na výběr. Velmi dobré jídlo za slušné peníze. Prostředí vypadá dobře i personál je milý. Škoda, že nechodí více hostů. Chtělo by to lepší propagaci. Protože kuchyně je jedna z těch lepších na Kladně.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Pozval jsem známého na oběd. Z jídelníčku, který jsme neviděli se prý vaří až od 14:00 - jinak polední menu, ze kterého jsme si nevybrali - Frankfurtská polévka, nějaká směs (krájené maso), kuřecí stehna s bramborovou kaší, těstoviny s tuňákem nebo sladké palačinky. Mladý nezkušený vrchní si nevěděl rady, když jsme mu řekli, že si z nabídky nic nevybereme. Na otázku: "to nemáte ani smažák?" se šel zeptat a tak nám nakonec bez upozornění na stole přistál smažený sýr, o který jsme tedy původně taky moc nestáli, ale nechtěli jsme už komplikovat obsluze život a něco jsme sníst chtěli. Takže až příště budeme mít zase chuť na kus masa, sem rozhodně nepůjdeme. Vlastně nevidím důvod to vůbec tady ještě zkoušet.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO