Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Zlatého selátka

Přijďte do stylově zařízené restaurace, založené již v roce 1994, která nabízí 24 míst k sezení v hlavní části a 14 míst v  loveckém salonku, který je současně nekuřácký. Můžete si zde vychutnat staročeskou atmosféru této restaurace, poznat vysoký standard nabízených pokrmů a nápojů skloubenou s příjemnou obsluhou, vždy připravenou pomoci s výběrem Vašeho jídla.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Chodíme do této restaurace docela často a rádi, příjemná a ochotná obsluha, výborné domácí limonády, jídlo také na jedničku, obzvlášť noky a řízečky s opečenými brambory :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na poledním menu. Dvě polévky a tři jídla na výběr. Velmi dobré jídlo za slušné peníze. Prostředí vypadá dobře i personál je milý. Škoda, že nechodí více hostů. Chtělo by to lepší propagaci. Protože kuchyně je jedna z těch lepších na Kladně.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Pozval jsem známého na oběd. Z jídelníčku, který jsme neviděli se prý vaří až od 14:00 - jinak polední menu, ze kterého jsme si nevybrali - Frankfurtská polévka, nějaká směs (krájené maso), kuřecí stehna s bramborovou kaší, těstoviny s tuňákem nebo sladké palačinky. Mladý nezkušený vrchní si nevěděl rady, když jsme mu řekli, že si z nabídky nic nevybereme. Na otázku: "to nemáte ani smažák?" se šel zeptat a tak nám nakonec bez upozornění na stole přistál smažený sýr, o který jsme tedy původně taky moc nestáli, ale nechtěli jsme už komplikovat obsluze život a něco jsme sníst chtěli. Takže až příště budeme mít zase chuť na kus masa, sem rozhodně nepůjdeme. Vlastně nevidím důvod to vůbec tady ještě zkoušet.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO