Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Zlatého selátka

Přijďte do stylově zařízené restaurace, založené již v roce 1994, která nabízí 24 míst k sezení v hlavní části a 14 míst v  loveckém salonku, který je současně nekuřácký. Můžete si zde vychutnat staročeskou atmosféru této restaurace, poznat vysoký standard nabízených pokrmů a nápojů skloubenou s příjemnou obsluhou, vždy připravenou pomoci s výběrem Vašeho jídla.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Pozval jsem známého na oběd. Z jídelníčku, který jsme neviděli se prý vaří až od 14:00 - jinak polední menu, ze kterého jsme si nevybrali - Frankfurtská polévka, nějaká směs (krájené maso), kuřecí stehna s bramborovou kaší, těstoviny s tuňákem nebo sladké palačinky. Mladý nezkušený vrchní si nevěděl rady, když jsme mu řekli, že si z nabídky nic nevybereme. Na otázku: "to nemáte ani smažák?" se šel zeptat a tak nám nakonec bez upozornění na stole přistál smažený sýr, o který jsme tedy původně taky moc nestáli, ale nechtěli jsme už komplikovat obsluze život a něco jsme sníst chtěli. Takže až příště budeme mít zase chuť na kus masa, sem rozhodně nepůjdeme. Vlastně nevidím důvod to vůbec tady ještě zkoušet.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO