Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Zlatého selátka

Přijďte do stylově zařízené restaurace, založené již v roce 1994, která nabízí 24 míst k sezení v hlavní části a 14 míst v  loveckém salonku, který je současně nekuřácký. Můžete si zde vychutnat staročeskou atmosféru této restaurace, poznat vysoký standard nabízených pokrmů a nápojů skloubenou s příjemnou obsluhou, vždy připravenou pomoci s výběrem Vašeho jídla.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jezdíme sem často na obědové menu. Ale poslední dobou je to nevyzpytatelné. Zeleninová polévka byla výborná, špagety také dobré, ale úplně studené, to už se nám stalo podruhé za sebou. Jinak příjemná restaurace.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci máme blízko od zaměstnání, mají zde opravdu výborné domácí limonády. Jídlo jak kdy, někdy opravdu výborné, párkrát se nám stalo, že se zrovna nepovedlo, asi záleží, jaký je tam kuchař.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Chodíme do této restaurace docela často a rádi, příjemná a ochotná obsluha, výborné domácí limonády, jídlo také na jedničku, obzvlášť noky a řízečky s opečenými brambory :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO