Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Zlatého bažanta

Restaurace se nachází v samém centru města na Mírovém náměstí v renesančním domě od stavitele Josefa Gaubeho, který nese stejný název U Zlatého bažanta. Restaurace je ideální na snídaně, obědy, večeře, večerní posezení. Je vhodným místem také pro svatební hostiny, oslavy, různé akce, srazy. Kapacita restaurace je 70 - 80 míst. Je rozdělena na nekuřáckou a kuřáckou část. Kapacita předzahrádky 50 míst. Jsou zde nabízena mezinárodní jídla i jídla české kuchyně. Masa a ryby jsou připravovány na lávovém grilu. Každodenně nabízí polední menu ve třech variantách, z toho jedno bezmasé.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Běžná restaurace dobře umístěná na centrálním náměstí. nabízí zajímavá a cenově dostupná denní meníčka. Umístění, zajímavý interier a nekuřácké prostory dělají z této restaurace místo vhodné pro rychlý oběd.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obsluha restaurace příjemná a rychlá. Polévka hraskovy krém se šunkovymi knedlíčky byla fajn a příjemně dochucena. Špagety aglio olio bohužel mírně prevarene a česnek mírně přepaleny. A i když jsou to olio, tak toho oleje by to chtělo také méně. Masové šišky plněné olomouckými tvaruzky s brambory byly chutné a dobře ochucené. Restauraci hodnotím lepším průměrem. Ale ještě by to chtělo zapracovat...
Restaurace U Zlatého bažanta Restaurace U Zlatého bažanta Restaurace U Zlatého bažanta
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO