Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 71x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Žíznivého jelena

Přehled hodnocení
80% celkově
81% personál
78% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 33x
3 14x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Další z restaurací na Andělu, která točí Staropramen. Super ceny a příjemný personál. Restaurace má dvě patra z nichž rezervace je vždy do spodní části. Pivo chutnalo a atmosféra vyhovovala.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Setkání několika kamarádek u oběda bylo velmi příjemné. V dolním prostoru restaurace jsme byly většinu času sami, to jsme velmi ocenily, jelikož nás a ani my nikoho nerušily. Obsluha milá a pozorná byla u našeho stolu vždy, kdy bylo potřeba - tak akorát. Jídlo chutné, každá měla něco jiného. Delší čekání na jídlo nám bylo zkráceno pozorností podniku - malá čokoláda - pro každou. Při jednotlivých objednávkách nechybělo ani doporučení či nabídka ... Citili jsme se zde dobře. Děkujeme, příjdeme znovu...
Celkově     
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Interiér restaurace je dost zašlý, pivo bylo celkem dobré, ale ceny celkově neodpovídají kvalitě, obsluha nepříjemná, celé dolní patro již bylo v provozu, ale číšník náš posadil k malému stolu v horním patře s tím, že dole, je ještě zavřeno. Toalety velmi špinavé.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Super výběr z poledního menu. Moc dobré pivko. Slečna, která nás obsluhovala byla moc fajn, padla nám do noty a věnovala se nám. Přes oběd se tu nekouří a to mě moc potěšilo.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Měli jsem problém s rezervací, ale vše vyřešeno dobře, jídlo bylo dobré, atmosféra a personál skvělý, pivo dobré a vynikající Svatomartinské menu, až budeme v lokalitě, zase rádi přijdeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Navštívili jsme s přáteli v neděli v restauraci "U Žíznivého jelena". Tam byli velmi spokojeni! Za prvé: tam bylo málo lidí. Za druhé: přátelský číšníci, výborné jídlo a svěží nefiltrované pivo! Za třetí: normální cena. Nicméně, vnitřek nutnost opravy!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy vše perfektní! Moc nám chutnala zvěřina, i pečená žebra. Obsluha milá. Ceny na centrum Smíchova hodně dobré. Restaurace do které se vždy rádi vracíme.
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Dali jsme si místní specialitu- kančí se šípkovou omáčkou se špekovými a houskovými knedlíky, o které evidentně pan kuchař neměl ani páru, jak toto jídlo vypadá. Nejen, že jídlo bylo téměř studené,knedlíky a maso tvrdé,ale to, co mělo vypadat jako omáčka, vypadalo spíše už jako když to někdo před námi jedl a vrhl na talíř. Po pár soustech této "delikatesy" jsem byla nucena odebrat se na toaletu a poctít jí tímto obsahem. Toto ještě pokračovalo po cestě domů nejméně třikrát!! A to není vše, doma jsme ještě chytli křeče v břiše a bolení! Nikdy sem už nepůjdeme a návštěvu rozhodně nedoporučuji, pokud si chcete zachovat zdravý žaludek. Pan Pohlreich by si zde zgustnul a hygiena uzavřela. Zvracení zdar!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Byla jsem nespokojena s vyřizováním voucheru, koupeneho ze slevomatu. Personal zprvu ne moc ochotný, před placením rázem otočil a byl milý, náhoda? :) Jinak jídlu nelze nic vytknout, jeleni guláš výborný, maso křehké :)
Restaurace U Žíznivého jelena

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO