Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 90x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Žíznivého jelena

Přehled hodnocení
76% celkově
75% personál
76% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 23x
4 40x
3 20x
2 5x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace je jednoduché, nicméně příjemné a útulné. Pan čísník byl velice rychlý a profesionální. K jídlu jsme měli jelení guláš, který jsem já měla poprvé a moc jsem si pochutnala. Pivo bohužel moc dobré nebylo.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byli jsme zde už podruhé, jídlo pokaždé velmi slušné a s nápady na oživení. (Druhy knedlíků, doplňky apod.). Celkově jsme vždy spokojeni, dobré míso na solidní českou klasiku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
U žíznivého jelena jsme měli jelení guláš a kančí steak. Jelení guláš z obou jídel byl chuťově lepší, i když maso mohlo být měkčí(některé kousky se nedaly pokousat) . Zato kančí steak dopadl hůř, byl bohužel tvrdší, vysušený (jak byl z předchozího dne), některé brambory byly nedovařené. Tuto restauraci už nikdy více. Bohužel.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Bohužel návštěvu této restaurace nemohu rozhodně hodnotit kladně. Ač jsme se těšili na pěkné prostředí a chutný jelení guláš, byli jsme velmi zklamaní. Usazeni jsme byli do horní části restaurace, ačkoliv i dolní část restaurace, která nabízí mnohem hezčí prostory, byla otevřená. Největší zklamání však bylo jídlo samotné. Okoralé knedlíky (pouze jeden druh, ač měla být podávána variace knedlíků), maso nic moc, křen naprosto vysušený, bez chuti. Nedoporučujeme a návštěvu této restaurace určitě nebudeme v budoucnu opakovat.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci jsme navštívili na zkoušku na voucher - jelení guláš a byli jsme opravdu zklamaní. Jídlo podprůměrné. Měli být dva druhy knedlíků (houskové a špekové), ve skutečnosti byl pouze jeden druh, a navíc dosti okoralý. Maso také nic moc. Nápoje poměrně drahé. Jinak restaurace v dolní části velice pěkná, nahoře je to podstatně horší. Celkově nedoporučuji.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 1
Po pár letech jsme zašli do naší dříve oblíbené restaurace a na základě našeho zážitku to bylo asi na delší dobu naposled. Nevím zda kuchař neměl svůj den ale všech 7 jídel donesených na stůl by snad každý amatér uvařil lépe, sníst se to dalo ale žádná sláva. Pivo také děs, především náš oblíbený nefiltr nešel téměř pít jak bylo pivo nakyslé.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
O objednání přes Restu údajně v restauraci nevěděli. Bylo přitom potvrzeno v mobilu i v mailu.. Zákaznící Slevomatu myslím nejsou moc vítáni.Jelení guláš byl výborný, jen mohl být teplejší.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se bohužel nachází ve velmi nehezké rušné špinavé ulici, což kazí dojem ze zážitku..uvnitř je však krásný lokál s utulným suterénem, dali jsme si specialitu podniku jelení guláš s knedlíky a moc jsme si pochutnali a i porce byla velká...
Restaurace U Žíznivého jelena
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace se zajimavým názvem a stylovým prostředím. Jídlo znamenité a to i včetně velikosti porcí, které jsou za danou cenu velmi příznivé. Jedinou slabší stránkou je obsluha, kterou by chtělo ještě trošku doladit, jinak lze doporučit.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Přiznávám, že už samotný název podniku přilákal mojí pozornost :-) Ale i polední menu vypadalo dobře, a tak jsme se vydaly ho ochutnat. Musím říct, že tady opravdu vařit umí, jídlo bylo skvělé a velké porce. Podnik má svérázný interiér, ale jednoznačně stylový. Kvituji nekuřácké prostředí. Nejslabším článkem je jednoznačně obsluha, která byla nějaká zpomalená. Škoda, právě obsluha ubírá na hodnocení.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO