Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 74x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Žíznivého jelena

Přehled hodnocení
78% celkově
77% personál
77% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 34x
3 16x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se bohužel nachází ve velmi nehezké rušné špinavé ulici, což kazí dojem ze zážitku..uvnitř je však krásný lokál s utulným suterénem, dali jsme si specialitu podniku jelení guláš s knedlíky a moc jsme si pochutnali a i porce byla velká...
Restaurace U Žíznivého jelena
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace se zajimavým názvem a stylovým prostředím. Jídlo znamenité a to i včetně velikosti porcí, které jsou za danou cenu velmi příznivé. Jedinou slabší stránkou je obsluha, kterou by chtělo ještě trošku doladit, jinak lze doporučit.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Přiznávám, že už samotný název podniku přilákal mojí pozornost :-) Ale i polední menu vypadalo dobře, a tak jsme se vydaly ho ochutnat. Musím říct, že tady opravdu vařit umí, jídlo bylo skvělé a velké porce. Podnik má svérázný interiér, ale jednoznačně stylový. Kvituji nekuřácké prostředí. Nejslabším článkem je jednoznačně obsluha, která byla nějaká zpomalená. Škoda, právě obsluha ubírá na hodnocení.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Další z restaurací na Andělu, která točí Staropramen. Super ceny a příjemný personál. Restaurace má dvě patra z nichž rezervace je vždy do spodní části. Pivo chutnalo a atmosféra vyhovovala.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Setkání několika kamarádek u oběda bylo velmi příjemné. V dolním prostoru restaurace jsme byly většinu času sami, to jsme velmi ocenily, jelikož nás a ani my nikoho nerušily. Obsluha milá a pozorná byla u našeho stolu vždy, kdy bylo potřeba - tak akorát. Jídlo chutné, každá měla něco jiného. Delší čekání na jídlo nám bylo zkráceno pozorností podniku - malá čokoláda - pro každou. Při jednotlivých objednávkách nechybělo ani doporučení či nabídka ... Citili jsme se zde dobře. Děkujeme, příjdeme znovu...
Celkově     
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Interiér restaurace je dost zašlý, pivo bylo celkem dobré, ale ceny celkově neodpovídají kvalitě, obsluha nepříjemná, celé dolní patro již bylo v provozu, ale číšník náš posadil k malému stolu v horním patře s tím, že dole, je ještě zavřeno. Toalety velmi špinavé.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Super výběr z poledního menu. Moc dobré pivko. Slečna, která nás obsluhovala byla moc fajn, padla nám do noty a věnovala se nám. Přes oběd se tu nekouří a to mě moc potěšilo.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Měli jsem problém s rezervací, ale vše vyřešeno dobře, jídlo bylo dobré, atmosféra a personál skvělý, pivo dobré a vynikající Svatomartinské menu, až budeme v lokalitě, zase rádi přijdeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Navštívili jsme s přáteli v neděli v restauraci "U Žíznivého jelena". Tam byli velmi spokojeni! Za prvé: tam bylo málo lidí. Za druhé: přátelský číšníci, výborné jídlo a svěží nefiltrované pivo! Za třetí: normální cena. Nicméně, vnitřek nutnost opravy!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO