Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 90x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Žíznivého jelena

Restaurace se nachází v blízkosti smíchovského pivovaru Staropramen, proto je tu tankové pivo samozřejmostí. Vinotéku tvoří rozmanitý výběr kvalitních vín z vinařské oblasti Morava podoblasti znojemské, tato vína do restaurace dodává tradiční výrobce Vinné sklepy Lechovice. Kuchyně je zaměřena nejen na klasická česká jídla, ale i na mezinárodní pokrmy, vyhlášena je zejména jelením gulášem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace je jednoduché, nicméně příjemné a útulné. Pan čísník byl velice rychlý a profesionální. K jídlu jsme měli jelení guláš, který jsem já měla poprvé a moc jsem si pochutnala. Pivo bohužel moc dobré nebylo.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byli jsme zde už podruhé, jídlo pokaždé velmi slušné a s nápady na oživení. (Druhy knedlíků, doplňky apod.). Celkově jsme vždy spokojeni, dobré míso na solidní českou klasiku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
U žíznivého jelena jsme měli jelení guláš a kančí steak. Jelení guláš z obou jídel byl chuťově lepší, i když maso mohlo být měkčí(některé kousky se nedaly pokousat) . Zato kančí steak dopadl hůř, byl bohužel tvrdší, vysušený (jak byl z předchozího dne), některé brambory byly nedovařené. Tuto restauraci už nikdy více. Bohužel.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO