Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 65x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Žíznivého jelena

Restaurace se nachází v blízkosti smíchovského pivovaru Staropramen, proto je tu tankové pivo samozřejmostí. Hosté si vyberou i z široké nabídky moravských vín. Specialitou kuchyně je jelení guláš.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy vše perfektní! Moc nám chutnala zvěřina, i pečená žebra. Obsluha milá. Ceny na centrum Smíchova hodně dobré. Restaurace do které se vždy rádi vracíme.
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Dali jsme si místní specialitu- kančí se šípkovou omáčkou se špekovými a houskovými knedlíky, o které evidentně pan kuchař neměl ani páru, jak toto jídlo vypadá. Nejen, že jídlo bylo téměř studené,knedlíky a maso tvrdé,ale to, co mělo vypadat jako omáčka, vypadalo spíše už jako když to někdo před námi jedl a vrhl na talíř. Po pár soustech této "delikatesy" jsem byla nucena odebrat se na toaletu a poctít jí tímto obsahem. Toto ještě pokračovalo po cestě domů nejméně třikrát!! A to není vše, doma jsme ještě chytli křeče v břiše a bolení! Nikdy sem už nepůjdeme a návštěvu rozhodně nedoporučuji, pokud si chcete zachovat zdravý žaludek. Pan Pohlreich by si zde zgustnul a hygiena uzavřela. Zvracení zdar!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Byla jsem nespokojena s vyřizováním voucheru, koupeneho ze slevomatu. Personal zprvu ne moc ochotný, před placením rázem otočil a byl milý, náhoda? :) Jinak jídlu nelze nic vytknout, jeleni guláš výborný, maso křehké :)
Restaurace U Žíznivého jelena
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO