Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 74x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Žíznivého jelena

Restaurace se nachází v blízkosti smíchovského pivovaru Staropramen, proto je tu tankové pivo samozřejmostí. Hosté si vyberou i z široké nabídky moravských vín. Specialitou kuchyně je jelení guláš.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se bohužel nachází ve velmi nehezké rušné špinavé ulici, což kazí dojem ze zážitku..uvnitř je však krásný lokál s utulným suterénem, dali jsme si specialitu podniku jelení guláš s knedlíky a moc jsme si pochutnali a i porce byla velká...
Restaurace U Žíznivého jelena
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace se zajimavým názvem a stylovým prostředím. Jídlo znamenité a to i včetně velikosti porcí, které jsou za danou cenu velmi příznivé. Jedinou slabší stránkou je obsluha, kterou by chtělo ještě trošku doladit, jinak lze doporučit.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Přiznávám, že už samotný název podniku přilákal mojí pozornost :-) Ale i polední menu vypadalo dobře, a tak jsme se vydaly ho ochutnat. Musím říct, že tady opravdu vařit umí, jídlo bylo skvělé a velké porce. Podnik má svérázný interiér, ale jednoznačně stylový. Kvituji nekuřácké prostředí. Nejslabším článkem je jednoznačně obsluha, která byla nějaká zpomalená. Škoda, právě obsluha ubírá na hodnocení.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO