Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Žíznivého jelena

Restaurace se nachází v blízkosti smíchovského pivovaru Staropramen, proto je tu tankové pivo samozřejmostí. Hosté si vyberou i z široké nabídky moravských vín. Specialitou kuchyně je jelení guláš.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Interiér restaurace je dost zašlý, pivo bylo celkem dobré, ale ceny celkově neodpovídají kvalitě, obsluha nepříjemná, celé dolní patro již bylo v provozu, ale číšník náš posadil k malému stolu v horním patře s tím, že dole, je ještě zavřeno. Toalety velmi špinavé.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Typická česká restaurace se skvělým jidlem a i pivem. Je zde na výběr i z denního menu a snad každý si vybere. Prostředí je velice příjemná a obsluha milá a usměvavá.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Moc hezká hospůdka se zajímavým názvem. Pěkné prostředí a dobré pivo. Příjemné až překvapivě nízké ceny. Klidná atmosféra i během "rozjetého" sobotního večera..
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO