Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 79x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Žíznivého jelena

Restaurace se nachází v blízkosti smíchovského pivovaru Staropramen, proto je tu tankové pivo samozřejmostí. Hosté si vyberou i z široké nabídky moravských vín. Specialitou kuchyně je jelení guláš.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
U žíznivého jelena jsme měli jelení guláš a kančí steak. Jelení guláš z obou jídel byl chuťově lepší, i když maso mohlo být měkčí(některé kousky se nedaly pokousat) . Zato kančí steak dopadl hůř, byl bohužel tvrdší, vysušený (jak byl z předchozího dne), některé brambory byly nedovařené. Tuto restauraci už nikdy více. Bohužel.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Bohužel návštěvu této restaurace nemohu rozhodně hodnotit kladně. Ač jsme se těšili na pěkné prostředí a chutný jelení guláš, byli jsme velmi zklamaní. Usazeni jsme byli do horní části restaurace, ačkoliv i dolní část restaurace, která nabízí mnohem hezčí prostory, byla otevřená. Největší zklamání však bylo jídlo samotné. Okoralé knedlíky (pouze jeden druh, ač měla být podávána variace knedlíků), maso nic moc, křen naprosto vysušený, bez chuti. Nedoporučujeme a návštěvu této restaurace určitě nebudeme v budoucnu opakovat.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci jsme navštívili na zkoušku na voucher - jelení guláš a byli jsme opravdu zklamaní. Jídlo podprůměrné. Měli být dva druhy knedlíků (houskové a špekové), ve skutečnosti byl pouze jeden druh, a navíc dosti okoralý. Maso také nic moc. Nápoje poměrně drahé. Jinak restaurace v dolní části velice pěkná, nahoře je to podstatně horší. Celkově nedoporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO