Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant U zámecké zahrady

Restaurace se společně s penzionem nachází v klidné části města Lipník nad Bečvou. Poskytuje služby, které svou variabilitou uspokojí nejen individuální hosty a rodiny, ale také různé skupiny či společnosti. Možnost parkování v garážích. K uspořádání firemních školení, večírků a jiných společenských akcí poslouží salonek (cca 50 osob). Odreagovat se můžete při bowlingu či tanci v Music Baru Factory.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace, která si hraje na cosi, čím není. Jídlo většinou nebývá příliš chutné, pizza často spálená, porce malé, a za tu cenu - no jsou tady lepší podniky. Na denním menu zbytečné zdrobněliničičky. Ale snaží se, to se musí nechat. Poslední měsíc pozoruji zlepšení. To když nemám na výběr, a musím jít sem a nebo mít hlad.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO