Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Všech kukaček

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Krásná restaurací, velmi příjemné prostředí. Jídlo dobré, avšak musím vyzdvihnout líčka na víně - naprosto úžasná! Zklamal pouze personál, v restauraci byly obsaženy celkem tři stoly na dva číšníky. Prakticky nikdo si nás nevšímal, o dezert jsme si vysloveně museli říct s hořkým tónem, když číšník nabízel dezert stolu vedle nás, který byl v restauraci až půl hodiny po nás..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pocit z uzasneho slunneho jarniho dne dokazal personal teto sumavske restarace jeste o nekolik stupnu vylepsit. A to jak romantickym venkovnim posezenim u Filipohutskeho potoku, tak peclive vybranou pivni nabidkou, tak zejmena vybornymi jidly. Radi se vratime.
Restaurace U Všech kukaček Restaurace U Všech kukaček
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Po náročné procházce krásnou krajinou jsme zašli na večeři do této restaurace. Kamarádi si objednali všichni burger. Bohužel nebyli příliš potěšeni, jelikož byl velmi velmi suchý. Já jsem měla kuřecí s mandlemi a kuskusem. Velmi zvláštní, příjemná chuť, ovšem vícekrát bych si ji jídlo asi neobjednala. Obsluha spíše pomalejší, neochotná. Prostředí hezké. Vícekrát již restaurace nejspíše nenavštívíme, bohužel jsem měla jiné očekávání.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, nezklame, stojí za návštěvu
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace a umění šéfkuchaře nás nadchla natolik, že jsme si jej nechali zavolat ke stolu, abychom výjimečné pokrmy pochválili osobně. Každý z 10-ti různých mezinárodních pokrmů, které jsme měli možnost ochutnat, byl zpracován dokonale; skvělý zážitek završilo božské Creme brulee!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vše naprosto bez chyby, byli jsme nadšeni. Zajímavý jídelníček, všechna vybraná jídla byla skvělá a moc nám chutnala. Milá obsluha (i přesto, že jsme byli velká skupina a poněkud neuspořádaná :) Líbilo se mi i prostředí restaurace, krásný originální nábytek a výzdoba funkčními kukačkami.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace U Všech kukaček Restaurace U Všech kukaček Restaurace U Všech kukaček Restaurace U Všech kukaček

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO