Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 10x 100 0

Restaurace U Všech kukaček

Vydejte se na cestu kolem světa s šéfkuchařem restaurace U Všech kukaček. Ochutnejte tradiční jídla z různých koutů světa. Z kvalitních čerstvých surovin od šumavských farmářů Vám restaurace připraví poctivou domácí či rafinovanou francouzskou kuchyni, ale i americké, arabské či novozélandské speciality. K jídlům Vám poradí i s výběrem vhodného vína.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, nezklame, stojí za návštěvu
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace a umění šéfkuchaře nás nadchla natolik, že jsme si jej nechali zavolat ke stolu, abychom výjimečné pokrmy pochválili osobně. Každý z 10-ti různých mezinárodních pokrmů, které jsme měli možnost ochutnat, byl zpracován dokonale; skvělý zážitek završilo božské Creme brulee!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vše naprosto bez chyby, byli jsme nadšeni. Zajímavý jídelníček, všechna vybraná jídla byla skvělá a moc nám chutnala. Milá obsluha (i přesto, že jsme byli velká skupina a poněkud neuspořádaná :) Líbilo se mi i prostředí restaurace, krásný originální nábytek a výzdoba funkčními kukačkami.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO