Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Vondrášků

Restaurace nabízí velký výběr českých i mezinárodních specialit a v době obědů nabídku hotových jídel.V nabídce je několik druhů a značek piv a kvalitních moravských vín, alko i nealko koktejly.Samozřejmostí je pestrá nabídka nealko nápojů.Lze zde zorganizovat akce všeho druhu,jako jsou svatby,promoce,firemní a rodinné oslavy a večírky, třídní srazy,výroční schůze,školení a podobně.V podniku se točí Gambrinus 10°-Měšťanská 10°-Plzeňský Prazdroj-Strakonický Dudák 12°.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo výborné, velké porce i zákusek ve formě zmrzlinového poháru poctivý za rozumnou cenu, ale zmatená brigádnice, v podobě servírky, trochu kazila celkový dojem. Nezeptala se, jak chce kdo propečený steak, příbory přinesla v ruce bez ubrousku na otření po jídle, a když přišla pro talíře, zeptala se, zda už budeme platit, místo dáte si ještě něco.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO