Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Vojtěchů

Restaurace U Vojtěchů je typicky rodinný podnik s tradicí od roku 1924. Nachází se v klidné pardubické části Studánka. Součástí je i zahrádka s 50 místy. Po vstupu do restaurace, která je plně klimatizovaná se najde posezení pro 40 lidí a pro další hosty jsou tu dva salonky po 23 místech. Kuchyň připravuje jak hotová jídla, tak i minutky. Ve vedlejším objektu si lze zahrát i bowling. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jedna z nejlepších restaurací v Padubicích, rychlá a ochotná obsluha,velmi chutné jídlo, velké porce a přiměřeně levné ceny. Chodíme tam dosti často na oběd, někdy je problém najít místo pro velmi vysokou návštěvnost hlavně v době oběda. Chybí tam salonek, kde by bylo možno pobesedovat, restaurace je poměrně hlučná.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dobre jídlo,příjemná obsluha
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO