Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 35x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U vodárny Vinohrady

Přehled hodnocení
72% celkově
75% personál
73% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 16x
3 11x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
All is "usual". Normal restaurant to be as to be "default" family restaurant kust for food and drink. Not expect any ambicience. One good thing - tank beer. Very fast serving and always fresh.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Složitá odpověď: Restaurace nahoře - prostředí - nic moc, přestože vaří výborně! Co je ale U VODÁRNY nejcennější - je bezva hudební klub, dřevěné obložení, těžké stoly, koňské postroje, fotky a folk a country, ale nejen... Žije to tam muzikou, šikovnou servírkou, pravda, kouří se tam a zřejmě v takovém klubu bude i po květnu 2017...
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Dobré jídlo, dobré pivo a to vše za poměrně lidové ceny. Chcete-li za účelem "najíst se" na Vinohradech navštívit restauraci, která si na nic nehraje a mnohdy se v ní i hraje (v klubu), je tato restaurace ideální volbou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo jsme zde neměli, tak to nemůžu hodnotit. Zašli jsme jen na pivo, a to nám moc chutnalo. Obsluha byla příjemná, rychlá a půllitry pravidelně doplňovala. Ceny mají velmi příznivé. Prostředí podniku je takové typické hospodské, celé ve dřevě, ale nekuřácké, což kvituji. Za mě tedy lepší průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pros: Food was fine, exactly as expected, and very cheap at same time. Unfortunately goulash was out of stock this day. Beverages served very fast like a flash Cons: lack of ventilation, restaurant is non-smoking, but air not very fresh anyway. Will definitely return.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
Naprosto studené jídlo, jak kdyby leželo na talíři celý den, bramborák taktéž, ani nešel ukrojit. Grog viděl rum hodně z dálky. Hudba Zelenáči jako vždy perfektní, příště najíst a napít doma.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 1
Byla jsem nemile prekvapena kdyz nas potkal opily personal a vypadal, ze nevedel o nasi rezervaci a kam nas posadit. Mely jsme objednany nekuracky stul, ale kour bylo citit vsude. Knedliky byly suche, ktere se nedalo jist, caj pouze cerny a ovocny, ani zeleny nebyl.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO