Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 41x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U vodárny Vinohrady

Přehled hodnocení
74% celkově
75% personál
71% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 19x
3 11x
2 2x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Ačkoli z venčí na to nevypadá, a nejspíš ještě do nedávna to byla typická zakouřená hospůdka pro štamgasty, tak české jídlo bylo vynikající. Penne s rajčaty a parmazánem sice dost průměr, ale alespoň ze skutečných rajčat. Zato houbové karbanátky se sýrem - lahůdka a bramborová kaše skutečně vynikající. Nemluvě o borůvkových knedlících jak od babičky. Kuřečí vývar opravdový vývar! Na Vinohrady za takovou kvalitu super ceny!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemné prostředí a vyseknutí poklony obsluhující servírce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasicka Ceska hospoda s dobrym jidlem a vybornym pivem. Navic nekuracka.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
All is "usual". Normal restaurant to be as to be "default" family restaurant kust for food and drink. Not expect any ambicience. One good thing - tank beer. Very fast serving and always fresh.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Složitá odpověď: Restaurace nahoře - prostředí - nic moc, přestože vaří výborně! Co je ale U VODÁRNY nejcennější - je bezva hudební klub, dřevěné obložení, těžké stoly, koňské postroje, fotky a folk a country, ale nejen... Žije to tam muzikou, šikovnou servírkou, pravda, kouří se tam a zřejmě v takovém klubu bude i po květnu 2017...
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Dobré jídlo, dobré pivo a to vše za poměrně lidové ceny. Chcete-li za účelem "najíst se" na Vinohradech navštívit restauraci, která si na nic nehraje a mnohdy se v ní i hraje (v klubu), je tato restaurace ideální volbou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo jsme zde neměli, tak to nemůžu hodnotit. Zašli jsme jen na pivo, a to nám moc chutnalo. Obsluha byla příjemná, rychlá a půllitry pravidelně doplňovala. Ceny mají velmi příznivé. Prostředí podniku je takové typické hospodské, celé ve dřevě, ale nekuřácké, což kvituji. Za mě tedy lepší průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pros: Food was fine, exactly as expected, and very cheap at same time. Unfortunately goulash was out of stock this day. Beverages served very fast like a flash Cons: lack of ventilation, restaurant is non-smoking, but air not very fresh anyway. Will definitely return.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO