Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Vltavy

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do restaurace U Vltavy chodím ráda, je to kousek od mého zaměstnání a tak tam často chodíme s kamarádkou na tatarák, který mají vždy čerstvý a na vynikající Plzeň.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Vltava je příjemná restaurace ve dřevěném stylu. Jídlo tam mají moc dobré, daly jsme si tatarák byl vynikající a pivo. Moc se nám tam libilo. Personál příjemný, ceny přiměřené a příjemná restaurace s dobrým jídlem
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
restaurace u Vltavy se mi moc líbí, je to nedaleko od mojí práce a tak tam ráda chodím. Mají tam výborný tatarák a dobré pivo. Obsluhující personál je velice příjemný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Spíš na pivo, než na lepší oběd či pohodové posezení s přáteli. Jídlu by asi přispěly menší porce a vyšší kvalita. Nekuřácký prostor je vizuálně oddělen a v téměř prázdné hospodě ani kuřáci moc znát nebyli. Ale k dalším návštěvám mne osobně neláká.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Mají výborné tankové pivo Plzen. Příjemné posezení na terese, kde nebylo moc lidí. Dal jsem si houbový bramborák na pánvi. Byl dost veliký, jen hub jsem čekala více. Polevka na můj vkus byla příliš mastná. Obsluha byla, ochotná a milá.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO