Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Vltavy

Přehled hodnocení
93% celkově
80% personál
87% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do restaurace U Vltavy chodím ráda, je to kousek od mého zaměstnání a tak tam často chodíme s kamarádkou na tatarák, který mají vždy čerstvý a na vynikající Plzeň.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Vltava je příjemná restaurace ve dřevěném stylu. Jídlo tam mají moc dobré, daly jsme si tatarák byl vynikající a pivo. Moc se nám tam libilo. Personál příjemný, ceny přiměřené a příjemná restaurace s dobrým jídlem
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
restaurace u Vltavy se mi moc líbí, je to nedaleko od mojí práce a tak tam ráda chodím. Mají tam výborný tatarák a dobré pivo. Obsluhující personál je velice příjemný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Spíš na pivo, než na lepší oběd či pohodové posezení s přáteli. Jídlu by asi přispěly menší porce a vyšší kvalita. Nekuřácký prostor je vizuálně oddělen a v téměř prázdné hospodě ani kuřáci moc znát nebyli. Ale k dalším návštěvám mne osobně neláká.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Mají výborné tankové pivo Plzen. Příjemné posezení na terese, kde nebylo moc lidí. Dal jsem si houbový bramborák na pánvi. Byl dost veliký, jen hub jsem čekala více. Polevka na můj vkus byla příliš mastná. Obsluha byla, ochotná a milá.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO