Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Vltavy

Možnost posezení v útulné staročeské pivnici s kovářskými prvky, typicky příjemnou atmosférou, skvělým tankovým pivem a dobrým jídlem. Zdejší kuchaři pro Vás připravují klasické české pokrmy, steaky, ale i jídla mezinárodní kuchyně. Stěžejním podávaným nápojem je zde plzeňský prazdroj čepovaný z tanku, který je špičkou v tuzemské produkci piva.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
restaurace u Vltavy se mi moc líbí, je to nedaleko od mojí práce a tak tam ráda chodím. Mají tam výborný tatarák a dobré pivo. Obsluhující personál je velice příjemný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Spíš na pivo, než na lepší oběd či pohodové posezení s přáteli. Jídlu by asi přispěly menší porce a vyšší kvalita. Nekuřácký prostor je vizuálně oddělen a v téměř prázdné hospodě ani kuřáci moc znát nebyli. Ale k dalším návštěvám mne osobně neláká.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Mají výborné tankové pivo Plzen. Příjemné posezení na terese, kde nebylo moc lidí. Dal jsem si houbový bramborák na pánvi. Byl dost veliký, jen hub jsem čekala více. Polevka na můj vkus byla příliš mastná. Obsluha byla, ochotná a milá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO