Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Vltavy

Možnost posezení v útulné staročeské pivnici s kovářskými prvky, typicky příjemnou atmosférou, skvělým tankovým pivem a dobrým jídlem. Zdejší kuchaři pro Vás připravují klasické české pokrmy, steaky, ale i jídla mezinárodní kuchyně. Stěžejním podávaným nápojem je zde plzeňský prazdroj čepovaný z tanku, který je špičkou v tuzemské produkci piva.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Vltava je příjemná restaurace ve dřevěném stylu. Jídlo tam mají moc dobré, daly jsme si tatarák byl vynikající a pivo. Moc se nám tam libilo. Personál příjemný, ceny přiměřené a příjemná restaurace s dobrým jídlem
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
restaurace u Vltavy se mi moc líbí, je to nedaleko od mojí práce a tak tam ráda chodím. Mají tam výborný tatarák a dobré pivo. Obsluhující personál je velice příjemný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Spíš na pivo, než na lepší oběd či pohodové posezení s přáteli. Jídlu by asi přispěly menší porce a vyšší kvalita. Nekuřácký prostor je vizuálně oddělen a v téměř prázdné hospodě ani kuřáci moc znát nebyli. Ale k dalším návštěvám mne osobně neláká.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO