Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Vltavy

Možnost posezení v útulné staročeské pivnici s kovářskými prvky, typicky příjemnou atmosférou, skvělým tankovým pivem a dobrým jídlem. Zdejší kuchaři pro vás připravují klasické české pokrmy, steaky, ale i jídla mezinárodní kuchyně. Stěžejním podávaným nápojem je zde plzeňský prazdroj čepovaný z tanku, který je špičkou v tuzemské produkci piva.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do restaurace U Vltavy chodím ráda, je to kousek od mého zaměstnání a tak tam často chodíme s kamarádkou na tatarák, který mají vždy čerstvý a na vynikající Plzeň.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Vltava je příjemná restaurace ve dřevěném stylu. Jídlo tam mají moc dobré, daly jsme si tatarák byl vynikající a pivo. Moc se nám tam libilo. Personál příjemný, ceny přiměřené a příjemná restaurace s dobrým jídlem
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
restaurace u Vltavy se mi moc líbí, je to nedaleko od mojí práce a tak tam ráda chodím. Mají tam výborný tatarák a dobré pivo. Obsluhující personál je velice příjemný.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO