7 fotek
Na mapě

Informace Restaurace U vleku

Restaurace, nacházející se přímo u hraničního přechodu s Německem, má kapacitu 60 míst. Připravují zde klasickou českou kuchyni, ale i minutky, dětská jídla, saláty a moučníky. V letních měsícíh je k dispozici posezení na terase. Restaurace je vhodným místem pro pořádání svateb, rodinných oslav, firemních večírků.

Je zde také možnost ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích se snídaní. Součástí pokojů je minibar, satelit s českými i zahraničními programy, WiFi.
K dispozici je také hostům pokoj s vířivkou.

V bezprostřední blízkosti restaurace se nachází 300 m dlouhá lyžařská sjezdová dráha s převýšením 103 m a lyžařským vlekem, s možností večerního lyžování.

Okolí města Hora Svaté Kateřiny je protkáno cyklostezkami a turistickými trasami v neobyčejně klidném prostředí. Na Růžovém vrchu stojí rozhledna, z které jsou pěkně vidět vrcholky okolních kopců a malebná údolí. Je 16 metrů vysoká a přístupná veřejnosti.
Zobrazit více
  • +1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace