Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U vleku

Restaurace, nacházející se přímo u hraničního přechodu s Německem, má kapacitu 60 míst. Připravují zde klasickou českou kuchyni, ale i minutky, dětská jídla, saláty a moučníky. V letních měsícíh je k dispozici posezení na terase. Restaurace je vhodným místem pro pořádání svateb, rodinných oslav, firemních večírků. Je zde také možnost ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích se snídaní. Součástí pokojů je minibar, satelit s českými i zahraničními programy, WiFi. K dispozici je také hostům pokoj s vířivkou. V bezprostřední blízkosti restaurace se nachází 300 m dlouhá lyžařská sjezdová dráha s převýšením 103 m a lyžařským vlekem, s možností večerního lyžování. Okolí města Hora Svaté Kateřiny je protkáno cyklostezkami a turistickými trasami v neobyčejně klidném prostředí. Na Růžovém vrchu stojí rozhledna, z které jsou pěkně vidět vrcholky okolních kopců a malebná údolí. Je 16 metrů vysoká a přístupná veřejnosti.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO