Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

0 fotek
Na mapě

Informace Restaurace U Vlasáků

Kapacita restaurace Střepina je 130 míst. Samozřejmostí je salonek vybudovaný podle současných požadavků, herna a školící místnost. Kapacita školící místnosti je 35 osob a umožňuje pořádat školení, kurzy, semináře, prezentace, tiskové konference, pracovní setkání a další akce. Školící místnost disponuje vybavením: projektor, plátno, flipchart, DVD/TV, bezdrátové WIFI připojení k internetu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

V restauraci je čisto, objednali jsme si šest jídel (svíčkovou na smetaně, česnekový řízek s brambory, smaženou nivu s bramborem a certovskou tatarkou a španělský ptáček) a k tomu pití. Pití přinesli do pěti minut a jídlo do deseti. Jídlo bylo výborné. Obsluha byla svižná a milá. Jídelna není sice exkluzivní svým interiérem, ale posezení je pohodlné.

Jiří Dvořák
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Příjemná a podle množství hostů oblíbená restaurace velkokapacitního typu. Personál početný, takže zvládají bez mrknutí oka všechen nápor v poledne i večer. Jejich služby jsou dobrý standard, zaměřený spíše než na noblesu a jemné finesy na výkonnost a rychlost. Jídlo výborné. Především jejich specialita dne 1/4 pečené kachny s bramborovým knedlíkem a se zelím byla nad očekávání parádní, že mi až lupalo za ušima.

 • Uživatelská fotka z U Vlasáků
 • Uživatelská fotka z U Vlasáků
 • Uživatelská fotka z U Vlasáků
nergal
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno