Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 97x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Veverky

Typická staropražská plzeňská pivnice na rohu Eliášovy a Jaselské ulice v Bubenči. Toto tradiční pohostinné místo si od roku 1922 uchovává vysokou kvalitu piva. A to díky svým sklepům a později tankové technologii, která zde je od roku 1996. K plzeňskému ležáku Vám mohou každodenně nabídnout k obědu hotová jídla. Vaří každý den do 22.00 hodin. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dejvická klasika, která stojí za to navštívit. Nejlepší Plze%n široko daleko, příjemné prostředí, profesionální personál schopný poradit a i přes nával vás nenechá čekat
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Toto byla již naše druhá návštěva a na excelentní nepasterizovanou Plzeň se budeme rádi vracet. Stylové prostředí, navíc od konce roku 2015 plně nekuřácké, byste neměli minout. Garantuji vám, že tedy na suchu nebudete – pivko vám přistane téměř okamžitě. Jen škoda zavíračky, která je již v 23:00 :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO