Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 90x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Veverky

Typická staropražská plzeňská pivnice na rohu Eliášovy a Jaselské ulice v Bubenči. Toto tradiční pohostinné místo si od roku 1922 uchovává vysokou kvalitu piva. A to díky svým sklepům a později tankové technologii, která zde je od roku 1996. K plzeňskému ležáku Vám mohou každodenně nabídnout k obědu hotová jídla. Vaří každý den do 22.00 hodin. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
U Veverky je bubenečská klasika. Proslulé skvěle ošetřené pivo, kvalitní jídlo, profesionální obsluha, příjemné prostředí, poloha nedaleko metra, ale přecijen trochu ukrytá :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborné pivo spolu s kvalitním jídlem (ohromné porce) v příjemném prostředí. Jako nevýhodu vidím ne moc dobré kořalky a to že po zavedení EET ještě zdražili, což moc nechápu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil na doporučení svého syna. Dal jsem si marinovanou krkovičku, která byla velmi dobré, s oblohou zelených fazolek. Pohodu mi kazilo chladno.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO