Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Trojánků

Restaurace u Trojánků se nachází v malebné vesnici Ohrobec u Dolních Břežan. Klasická restaurace převážně s českou hotovkovou a minutkovou kuchyní nabízí příjemné posezení, velký výběr nápojů a minutkových jídel. Jsou schopni pro vás připravit svatební hostiny od 4 do 100 osob a to za bezkonkurenční ceny. Mají velké zkušenosti s rodinnými oslavami, narozeninami, svátky či promocemi. Mohou pro vás uspořádat taneční zábavu až pro 100 osob. V sálónku si také můžete zahrát kulečník, stolní fotbálek nebo šipky. V létě je možné posedět na příjemné letní terase s výhledem na ohrobecký rybník a ohrobecké rybáře. Do restaurace se dostanete i městskou hromadnou dopravou z metra Budějovická (bus č. 331,333).

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO