Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 19x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Tří volů

Během pobytu v penzionu se můžete v restauraci stravovat formou polopenze, nebo plné penze, popřípadě máte kdykoli možnost ochutnat evropské speciality z bohatého jídelního lístku. Kapacita restaurace s barem je cca 40 míst. Salonek sousedící s restaurací má také kapacitu cca 40 míst a je ideální pro pořádání všech rodinných i firemních akcí. Další prostory pro pořádání různých akcí (semináře, školení, svatby, oslavy, kary, promoce, slavnostní rauty, recepce) o kapacitě cca 50 míst se nachází v podkroví objektu, kde můžete být obsluhováni z restaurace nebo lze využít přilehlého kuchyňského koutu, čímž máte zajištěn zcela soukromý ráz akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dobré jídlo bez dlouhého čekání. Hezké prostředí, čisto, dost míst na parkování. Obsluha by se mohla o něco více snažit, asi měla blbý den. Celkově hodnotím jako lepší průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy polední menu nezklamalo, výborné jídlo, dostatečná porce a i s dezertem za bezvadnou cenu. Za dva lidi pod 300 i s pitím. Obsluha byla super, doporučuji všem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsem navštívil poprvé a nelze na ni říct žádný negativní komentář. Jídlo bylo výborné, jeho prezentace taktéž. Lidí tu naštěstí nebylo moc, proto jsem se stihl i poměrně klidně najíst.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO