Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Tří slunečnic

Restaurace se nachází v centru města Vsetína v historickém secesním domě U Tří slunečnic z počátku 20. století. Základem kuchyně jsou kvalitní a čerstvé suroviny bez použití umělých dochucovadel. K jídlům jsou podávána nejkvalitnější výběrová vína z jižní Moravy. V teplých dnech mají hosté možnost posedět na letní zahrádce. Každý všední den od 10 do 14.00 nabízí restaurace denní menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Burger víkend ve Slunečnicích skvělý. Hovězí burger parádní, pivo dobré. Dezert - malinový cheesecake také super. Jediné, co by se dalo vytknout je, že nebylo slyšet vlastního slova díky partě lidí vedle....
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, skvělá obsluha. Rezervovali jsme si místo pro 8 na nedělní oběd a všechno proběhlo v naprostém pořádku. Připravili pro nás zvlášť stůl v oddělené části. Obsluha zvládla Anglicky mluvící hosty výborně.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO