Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Tří Prasátek

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Doporucuji tatarak.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Po dvaceti minutách jsme dostali pití i s jídlem. Talíře byli studené, tudíž jídlo bylo během chvíle vlažné. Na to že v restauraci bylo asi 10 hostů včetně nás, tak obsluha u nás byla jen zřídka. Objednanou polévku jsme ani nedostali. Od restaurace jsem čekal mnohem vic. Celkem mě zklamal a nedoporučuji.
Restaurace U Tří Prasátek
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace U Tří Prasátek
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace se slušným potenciálem, ale jídlo nevýrazné, bez konceptu. Obsluha otrávená spíše az znuděná. Ceny úměrné pouze v době oběda. Spíše hospoda než restaurace s rekonstrukci zlepšení kvalit nepřišlo. Za mě nedostačující a v dané lokalitě jsou mnohem lepší restaurace.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Tato restaurace me opravdu nepřesvědčila. Dala jsem tomu hodně šanci, ale jídlo vlažné, špatně dochucené skoro až mdlé, obsluha bez zájmu, interiér nijaký a ceny nepřiměřené kvalitě. V okolí jsou určitě lepší volby jak pro jídlo, tak pivo či drink.
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO