Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 24x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Třech Čertů

Přehled hodnocení
84% celkově
81% personál
86% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 15x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velký výběr piva - bratčické, Velen pšeničný a kvasar. Najídlo jsme si dali pikantní nakládaný hermelín s chilli. Byl akorát pikantní a dobře uleželý. Restaurace byla plná, takže doporučuji rezervaci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí pěkné, obsluha milá, širší nabídka piv – 10,11,12, Pšenice, Kvasar, Černé... Z jídelního lístku si vybere každý. Hovězí tataráček jsem už jedl lepší, ale byl fajn, neurazí. Celkově strávený páteční večer zde byl super, doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
U Čertů se nám líbilo, pěkná nabídka Bratčických piv. K pivu jsme si dali hovězí tataráček, nechali jsme si namíchat. Vzhled a konzistence nám moc vábná nepřišla, ale byl dobrý, takže OK. Obsluha fajn.
Restaurace U Třech Čertů Restaurace U Třech Čertů
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velice pěkná restaurace, piva mají jedny z nejlepších, čepují i méně známé značky. V restauraci je možno platit kartou a také zde můžete kouřit. A navíc z restaurace dosáhnete na 3pokestopy :D
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Čerti ve městě jsou klasika, místo kde to prostě žije. Interiér super, bez rezervace se místo hledá těžko. Pivečko Bratčické, nabízí různé druhy pokrmů, doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Je to jedna z restaurací ve středu Brna, která má převážně plno, výborné pivo i jídlo.Doporucuji tvaruzkovy tatarak,ktery mají opravdu výborný.A velmi příjemná je i zahrádka.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Daly jsme si výborné jídlo-tvaruzkovy tatarak a filovane vepřové koleno a bylo to opravdu moc dobré. A pivo mají taky skvělé a solidní výběr.Sem určitě ještě zajdeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
JÍDLO UŠLO, OBSLUHA NAPŘED ZOUFALE NESTÍHALA, PAK SE TO ZLEPŠILO. PIVO VÝBORNÉ.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
mají tam úžasnou a rychlou obsluhu, vynikající pivo Bratčice, možnost posezení venku pod střechou. Jídlo dobré až výborné, někdy bývají rezervy v pečených žebrech.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO