Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 32x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Topolů

Přehled hodnocení
85% celkově
85% personál
82% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 16x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci U Topolů jsme navštívili s přáteli v neděle večer. Výborné jídlo, skvělé pivo (Kozel). Prostorný interiér. Tentokrát jsme zkusili krkovice. Vyborné jídlo!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Není co vytknout. Obsluha příjemná a hlavně rychlá. Výběr jídla je zde dobrý, pivo tankové - super. Kachna byla moc dobrá, příjemná kombinace s halušky se zelím!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo bylo průměrné - hamburger suchý, maso až moc propečené. Slečna byla moc příjemná a u Topolů je fajn.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bezproblémová rezervace. Velmi příjemný personál a mimořádně rychlá obsluha. Slušné, tiché, nekuřácké prostředí. Jak pivo tak jídlo nadprůměrné včetně výběru. Rád se sem vrátím i spartou přátel.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Pivnice s tankovým kozlem a poměrně slušnou kuchyni. Kolegové trochu na jídlo brblali, ale žebra byla velice dobrá. My jsme sem přišli zapít žízeň po bowlingu a myslím, že jsme se trefili dobře.
Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Sobotní rodinný oběd. K dispozici pouze polední menu, navíc notně proskrtane - ovšem jídla ze stálého jídelního lístku je možné objednat až od 15 hodin ! Objednané jídlo chuti mdlé, neochucené, výši ceny rozhodně neodpovídající. Poslední talíř zůstal nesklizen na stole i po našem zaplacení :-( Jedinou výhodou bylo, že tahle návštěva vydala za dvě - první a poslední.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
i know i have said this before: u topolu is very recommendable: food's good and prepared with care, beer is great and service smooth and nice. i wish there were more places like u topolu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
U Topolů, jíme, pijem spolu. Je to tady jako v takovém lepším obýváku. Obsluha si vás brzo zapamatuje a stará se o vás jako o ztraceného syna. Prostě hospoda, jakou je radost navštěvovat.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO