Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Topolů

Přehled hodnocení
84% celkově
84% personál
82% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 14x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bezproblémová rezervace. Velmi příjemný personál a mimořádně rychlá obsluha. Slušné, tiché, nekuřácké prostředí. Jak pivo tak jídlo nadprůměrné včetně výběru. Rád se sem vrátím i spartou přátel.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Pivnice s tankovým kozlem a poměrně slušnou kuchyni. Kolegové trochu na jídlo brblali, ale žebra byla velice dobrá. My jsme sem přišli zapít žízeň po bowlingu a myslím, že jsme se trefili dobře.
Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Sobotní rodinný oběd. K dispozici pouze polední menu, navíc notně proskrtane - ovšem jídla ze stálého jídelního lístku je možné objednat až od 15 hodin ! Objednané jídlo chuti mdlé, neochucené, výši ceny rozhodně neodpovídající. Poslední talíř zůstal nesklizen na stole i po našem zaplacení :-( Jedinou výhodou bylo, že tahle návštěva vydala za dvě - první a poslední.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
i know i have said this before: u topolu is very recommendable: food's good and prepared with care, beer is great and service smooth and nice. i wish there were more places like u topolu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
U Topolů, jíme, pijem spolu. Je to tady jako v takovém lepším obýváku. Obsluha si vás brzo zapamatuje a stará se o vás jako o ztraceného syna. Prostě hospoda, jakou je radost navštěvovat.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
this time i didn't leave u topolu fully satisfied: i mean the ribs were good but not as exquisite as i had seen them before. a friend from london visiting agreed that they were overcooked. nevertheless i will keep on recommend it in the future.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Chodím sem někdy na obědy když hodně pospíchám. Zmatená obsluha a jídlo nic moc.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvuji na obědy pravidelně, bez problémů. Večerní návštěva mne včera zklamala. Překvapuje mne, že restaurace má registrační pokladnou a restaurační softwarem, ale čišníci aplikaci nepoužívají a počítají na papíře. Prostě účet nedostanete dobrovolně bez požadování. Další nezanedbatelná drobost je čistota pivních sklenic. Čepované pivo 11 zvláštně zapáchá. (Po prvním pivu se mi objevila drobná afta). Jídlo mají dobré, tomu nemám co vytknout.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO