Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Topolů

Tradiční oblíbená pivnice na rohu Jugoslávských partyzánů a Zelené ulice je známá jako pohostinné místo, které si díky tankové technologii uchovává vysokou kvalitu piva. K tomuto pěnivému moku vám každodenně nabízíme hotová jídla typická pro českou kuchyni. Samozřejmě podáváme také chuťovky vhodné k pivku a minutky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bezproblémová rezervace. Velmi příjemný personál a mimořádně rychlá obsluha. Slušné, tiché, nekuřácké prostředí. Jak pivo tak jídlo nadprůměrné včetně výběru. Rád se sem vrátím i spartou přátel.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Pivnice s tankovým kozlem a poměrně slušnou kuchyni. Kolegové trochu na jídlo brblali, ale žebra byla velice dobrá. My jsme sem přišli zapít žízeň po bowlingu a myslím, že jsme se trefili dobře.
Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Sobotní rodinný oběd. K dispozici pouze polední menu, navíc notně proskrtane - ovšem jídla ze stálého jídelního lístku je možné objednat až od 15 hodin ! Objednané jídlo chuti mdlé, neochucené, výši ceny rozhodně neodpovídající. Poslední talíř zůstal nesklizen na stole i po našem zaplacení :-( Jedinou výhodou bylo, že tahle návštěva vydala za dvě - první a poslední.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO