Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 59x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Topolů

Tradiční oblíbená pivnice na rohu Jugoslávských partyzánů a Zelené ulice je známá jako pohostinné místo, které si díky tankové technologii uchovává vysokou kvalitu piva. K tomuto pěnivému moku vám každodenně nabízíme hotová jídla typická pro českou kuchyni. Samozřejmě podáváme také chuťovky vhodné k pivku a minutky.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
unfortunately, like everywhere in prague, the level of service and food is not constant. like this time in u topolu, that we had to wait one hour (for below average ribs) and the service was worst than in other busy services at this same place.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluhovala nás slečna, která byla první den v práci, tak tu hodnotit radši nebudu. Ostatní personál byl v pohodě. Prostředí je fajn na přátelské posezení či neformální oslavu. Černý Kozel byl výborný, dobře čepovaný. Stejk s chřestem a pečenými brambůrky vynahradil vše.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO