Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 90x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Tlustých

V restauraci jsou podávána česká jídla, tradiční krajové speciality i jídla z evropské kuchyně. Během roku jsou zde připravovány akce, které vycházejí z tradic a lidových zvyků. V zimě je to pravá moravská zabijačka, zvěřinové hody či Svatomartinská husa, v únoru moravský fašank, na podzim vinobraní. Speciality našich babiček dají možnost zavzpomínat na jídla, která se běžně vařila před padesáti a více lety. Kdo by neochutnal přesňáky s mákem, šulimajzl, povidlové vdolky či bélešky s jahodovou pěnou. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 1
prostředí 4
jídlo 5
Personal vlezly az ulisny. Nekterym cisnikum nelze rozumet a nekteri vypadaji ze se bojí.
Restaurace U Tlustých
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásné prostředí, obsluha milá, ale na mě až moc utapnuta. Pečená kachna se zelím mi moc chutnala. Přítelkyně si stěžovala na to, že kachní prso bylo studené.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Tlusté vždy ráda navštívím cestou ke svému vinaři :) Pochutnala jsem si na výborné svíčkové a k pití jsem měla bezinkovou limonádu. Obsluha a moje jídlo bylo perfektní, z jídla byl ale bohužel zklamaný kamarád, který si dal hamburger Minaret - maso nepoživatelné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO